Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦ ମହଲା କୋଠାରେ ଭୀଷଣ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୫ ଆହତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୩୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୮୮ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୧୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୯ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୮୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୯୬୧୪୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଭରବ୍ରିଜ୍‌ରୁ ୩୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା କାର୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଗାଡି ଭାଙ୍ଗିରୁଜି ଚୁରମାର୍
  • ||
  • ଶନିବାର ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା : ବଢିବ ତାପମାତ୍ରା, କମିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା : ମହାନଦୀ ପୋଲରେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୫ ମୃତ
  • ||

ପ୍ରଥମ ଥର ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୫ ରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇଲେ ସଲମାନ, ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ-‘ଟିଆରପି କମିବାର ପ୍ରଭାବ’

29/11/2021 at 11:58 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୧୧: ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୫ ର ଚାର୍ମ ଧୀରେ ଧୀରେ କମିଯାଉଛି। ଏହି ସିଜିନକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସେଭଳି ଭଲପାଇବା ମିଳୁନାହିଁ ଯାହା ଆଶା କରାଯାଇଥିଲା। ଶୋ’ର ଆରମ୍ଭ ଭଲଭାବରେ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାର ଟ୍ରାକ୍ ହରାଇଲା। ଏହି କାରଣରୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୋ’ର ନିର୍ମାତାମାନେ ଅନେକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। କେବଳ ଶୋ’ର ନିର୍ମାତା ନୁହଁନ୍ତି, ହୋଷ୍ଟ ସଲମାନ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି। ଯାହା ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି। ଗତ ୱିକେଣ୍ଡରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଏକ ଦର୍ପଣ ଦେଖାଇ ସଲମାନ କହିଛନ୍ତି ଶୋ’ ଅଧା ହୋଇଗଲାଣି କିନ୍ତୁ କାହାର ପର୍ସନାଲିଟି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇ ନାହିଁ।

ଏହି ସମୟରେ, ସଲମାନ, ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ତଥା ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୩ ବିଜେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ତାଙ୍କୁ ୱାନ ମ୍ୟାନ୍ ଆର୍ମି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଶୋ’ର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ସଲମାନ କହିଛନ୍ତି ,‘ଅସୀମ ରିଆଜ ଓ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା-ଶତ୍ରୁତା ଯାହା କିଛି ବି ଥିଲା ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲା। ୱାନ୍ ମ୍ୟାନ୍ ଆର୍ମି ଥିଲା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା। ଏହି ଶୋ’ରେ ସେପରି କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ମୋତେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉ ନାହାଁନ୍ତି।’ ସେବେଠାରୁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏହି କ୍ଲିପ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଏଥିସହିତ କିଛି ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶୋ’ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଦୁଇ ମାସ ପରେ ଯାଇ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ମନେ ପଡୁଛନ୍ତି। ତାହା ପୁଣି ସେତେବେଳେ ଯେବେ ଶୋ’ର ଟିଆରପି କମୁଛି । ଜଣେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହା ସତ୍ୟ ଯେ ଥରେ ତାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ଟିଆରପି କମୁଛି, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ମନେ ପଡୁଛନ୍ତି।

   Related Posts