Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରୁ ହଟିବ ସେଲମୋନ୍ ଭାଇ ଗେମ୍, ହିଟ୍ ଆଣ୍ଡ ରନ୍ କେସ୍ ଉପରେ ଥିଲା ଆଧାରିତ…

8/09/2021 at 12:40 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୮/୦୯: ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ, ସେଲମୋନ ଭାଇ ନାମକ ଏକ ଭିଡିଓ ଗେମ୍ ବିରୋଧରେ ମୁମ୍ବାଇର ସିଭିଲ କୋର୍ଟରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ, ଯାହା ଅଭିନେତାଙ୍କ ୨୦୦୨ ହିଟ୍ ଆଣ୍ଡ ରନ୍ ମାମଲା ଉପରେ ଆଧାରିତ। ସୋମବାର ମୁମ୍ବାଇର ଏକ କୋର୍ଟ ପାରୋଡି ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ଗେମ୍ ବିରୋଧରେ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଅନ୍ତରୀଣ ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଖେଳକୁ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ୨୦୧୫ ରେ, ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟ ୨୦୦୨ ହିଟ୍-ରନ୍ ମାମଲାରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ କରିଥିଲେ।

ସଲମାନ ଖାନ ଗତ ମାସରେ ଅନଲାଇନ୍ ଗେମର ନିର୍ମାତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୋର୍ଟରେ ଏକ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଗେମରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଥିବା ନାମ ଏବଂ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ସେମାନଙ୍କ କାରିକ୍ୟୁଟର ସଂସ୍କରଣ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହି ଆବେଦନରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଗେମ୍‌ର ନାମ ଏବଂ କ୍ୟାରେକ୍ଟର୍ ସୋଲମୋନ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ସେହିପରି, ଯାହା ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଡାକନ୍ତି – ସଲମାନ ଭାଇ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କୋର୍ଟ ଗେମର ନିର୍ମାତା ପାରୋଡି ଷ୍ଟୁଡିଓସ୍ ପିଭି ଲିମିଟେଡ୍ ଏବଂ ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ ଖେଳ କିମ୍ବା ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବିଷୟବସ୍ତୁ ଲଞ୍ଚ, ପୁନଃ ଲଞ୍ଚ, ପ୍ରସାରଣ ଏବଂ ପୁନଃ ପ୍ରସାରଣ କରିବାକୁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଛନ୍ତି।

ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରକୁ ତୁରନ୍ତ ହଟାଇବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ: ଗୁଗୁଲ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ଗେମ୍‌କୁ ତୁରନ୍ତ ଟେକ୍ ଡାଉନ୍ / ବ୍ଲକ୍ / ଡିଜେବଲ୍ କରିବା ପାଇଁ କୋର୍ଟ କେବଳ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ଏହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ କେବେବି ଗେମ୍‌କୁ ତାଙ୍କ ସମ୍ମତି ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି। କୋର୍ଟ କହିଛନ୍ତି, ଗେମ୍ ଏବଂ ଏହାର ଫଟୋକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ନଜରରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପରିଚୟ ଏବଂ ହିଟ୍-ରନ୍ ମାମଲା ସହିତ ମେଳ ଖାଉଛି।

   Related Posts