Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ସଲମାନଙ୍କ ବିବାହ ବେଳର ଫଟୋ, ଅଦାଲତରେ ବି ହୋଇଛି ଦାଖଲ

27/09/2019 at 6:27 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୭|୯: ବଲିଉଡର ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ କେବେ କରିବେ ବିବାହ? ସଲମନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥାନ୍ତି। ସଲମାନଙ୍କ ବିବାହ କେବେ ହେବ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏମିତି ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବର ବେଶ ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଫଟୋ ଛତିଶଗଡ଼ ବିଳାସପୁର କୋର୍ଟରେ ଦାଖଲ ହୋଇଥିଲା। ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ  କୋର୍ଟ​‌ରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକେ ଆଚମ୍ବିତ .ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ପୂରା ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣନ୍ତୁ….

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବିଳାସପୁର ଜିଲ୍ଲାର ବୈକୁଣ୍ଠପୁରର ପଣ୍ଡୋପାରା କାଲରୀରେ ରହୁଥିବା ବସନ୍ତଲାଲ ସୂରଜପୁର ଅଞ୍ଚଳର ରାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏମସିଏଲ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିବା ବସନ୍ତଲାଲ ୨୦୧୩ ମସିହା ଜୁଲାଇ ୨୫ ତାରିଖରେ ଗଳାରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏଣୁ  ବସନ୍ତଲାଲଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାନୀଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କରି ଦେଇଥିଲେ। ମୃତ ବସନ୍ତଲାଲଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ରାନୀଙ୍କୁ ବୋହୂର ମର୍ଯ୍ୟଦା ଦେଉ ନଥିବା ବେଳେ ରାନୀ  ବସନ୍ତଲାଲଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ନୁହେଁ ବୋଲି  ପରିବାର ଅଡ଼ି ବସିଥିଲେ ।

ଘଟଣା ବୈକୁଣ୍ଠପୁର ଫ୍ୟାମିଲି କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ବସନ୍ତଲାଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ଚାକିରୀରେ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ମିଳୁ ବୋଲି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଚାହୁଁଥିଲେ। କେବଳ ଏଥିଲାଗି ବସନ୍ତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାନୀଙ୍କୁ ପରିବାର ଲୋକ ଘରୁ ବାହାର କରି ଦେଇଥିଲେ। ରାନୀ ହେଉଛନ୍ତି ବସନ୍ତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏକଥା ମାନିବାକୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ନାରାଜ ଥିଲେ। ବସନ୍ତଲାଲଙ୍କ ଚାକିରୀ ଯେମିତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାନୀଙ୍କୁ ନମିଳୁ ସେଥିଲାଗି ବସନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଏଭଳି କରୁଥିଲେ। ବସନ୍ତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାନୀ ନୁହେଁ ଏକଥା ପ୍ରମାଣ କରିବା ଲାଗି ବିଚାରପତିଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରମାଣ ଦାଖଲ କରିବା ଲାଗି ନିର୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

 ଏହି ସମୟରେ ରାନୀଙ୍କ ଏକ ବିବାହ ଫଟୋ ଅଦାଲତରେ ବସନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁ ଫଟୋରେ ରାନୀ କନ୍ୟା ବେଶରେ ଓ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସଲମାନ ଖାନ ବର ବେଶରେ  ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି । ଏହି ଫଟୋରେ ରାନୀ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବିହାହ କରି ସାରିଥିବା କଥା ବସନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ କୋର୍ଟରେ କହିଥିଲେ। ବସନ୍ତଲାଲଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଯେଉଁ ଫଟୋ ଅଦାଲତରେ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ସେହି ଫଟୋଟିକୁ ଏଡିଟିଙ୍ଗ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ଜଣାପଡିବା ପରେ କୋର୍ଟ ରାନୀଙ୍କ ସଂପକ୍ଷରେ ରାୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts