Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ସଲମାନ ଖାନ ଲଞ୍ଚ କଲେ ପର୍ଶନାଲ କେୟାର ବ୍ରାଣ୍ଡ FRSH : ସାନିଟାଇଜରରୁ ଆରମ୍ଭ

25/05/2020 at 11:31 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୦୫ : ବଲିଉଡ ଭାଇଜାନ ସଲମାନ ଖାନ ନିଜର ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟିକ ଉପକ୍ରମ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି | FRSH ବ୍ରାଣ୍ଡରେ ସେ ସାନିଟାଇଜରରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି | ମେ ୨୪ ତାରିଖ ରାତିରେ ସଲମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନିଜର ଏହି ନୂଆ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଓ ପର୍ଶନଲ କେୟାର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ଏକ ଭିଡିଓ ମେସେଜ ଜରିଆରେ ସଲମାନ କହିଥିଲେ ଯେ, ନିକଟରେ ସେ FRSH ନାମକ ଏକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲେ | ତେବେ ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ଥରରେ ଡିଓଡ୍ରଣ୍ଟ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ଓ ଚାହିଦାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ଥରରେ ସାନିଟାଇଜର ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି |  

କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାନିଟାଇଜରର ଚାହିଦା ବହୁତ ରହିଛି | ଏହି ସଂକ୍ରମଣରୁ ନିଜକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ସାନିଟାଇଜର ଅତ୍ୟନ୍ତ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସଲମାନ | ଜନ୍ସ ହପକିନ୍ସ ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଗଣନା ଅନୁଯାୟୀ, କରୋନା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୫୪ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ସଂକ୍ରମଣର ଶିକାର କରିଛି | ୩ ଲକ୍ଷ ୪୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ରୋଗୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି |   

ସଲମାନ କହିଛନ୍ତି, ସାନିଟାଇଜର ପରେ ଡିଓଡ୍ରଣ୍ଟ, ବଡି ୱାଇପ୍ସ ଏବଂ ପରଫ୍ୟୁମ ଭଳି ଅନ୍ୟ ପ୍ରଡକ୍ଟ ଲଞ୍ଚ କରାଯିବ | ବର୍ତ୍ତମାନ FRSH ସାନିଟାଇଜର FRSH ଅଫିସିଆଲ ୱେବସାଇଟ ରେ ଉପଲବ୍ଧ | ପରେ ଏହା ଦୋକାନମାନଙ୍କରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ବୋଲି ସଲମାନ କହିଛନ୍ତି | ଏହା ୭୨ ପ୍ରତିଶତ ଆଲକହଲ ଯୁକ୍ତ | 

FRSH ୱେବସାଇଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସାନିଟାଇଜରର ୧୦୦ ମିଲି ଲିଟର ବୋତଲର ଦାମ ୫୦ ଟଙ୍କା ଏବଂ ୫୦୦ ମିଲିଲିଟର ବୋତଲର ଦାମ ୨୫୦ ଟଙ୍କା | ତେବେ ୱେବସାଇଟ ଅନୁସାରେ କମ୍ବୋ ସେଟ କିଣିଲେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ରୁ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ମିଳୁଛି |

   Related Posts