Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ସଲିମ-ଜାଭେଦଙ୍କ ଉପରେ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ କରୁଛନ୍ତି ସଲମାନ ଖାନ, ଫରହାନ ଏବଂ ଜୋୟା ବି କରିବେ ସହଯୋଗ !

15/06/2021 at 6:46 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୦୬: ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସଲିମ ଖାନ ଏବଂ ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କ ଯୋଡି ବଲିଉଡରେ ଶାସନ କରୁଥିଲେ, ତାହା ଥିଲା ୭୦ ଏବଂ ୮୦ ଦଶକର ଯୁଗ । ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ସମୟ ପରେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ପୁଣି ଥରେ ଏକାଠି କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ସଲମାନ ଖାନ, ଫରହାନ ଅଖତର ଏବଂ ଜୋୟା ଅଖତର ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଏକାଠି କରିବେ । ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କ ଲାଇଫ୍ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ସଲମାନ ଖାନ ଫିଲ୍ମସ, ଏକ୍ସେଲ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଏବଂ ଟାଇଗର ବେବି ଫିଲ୍ମସଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି, ଯାହାର ନାମ ଆଙ୍ଗ୍ରି ୟଙ୍ଗ ମ୍ୟାନ ହେବ। ଏହି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀରେ ଦର୍ଶାଯିବ ଯେ ସଲିମ୍ ଏବଂ ଜାଭେଦ୍ କିପରି ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଲେଖକମାନଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଖରେ କାହାଣୀକୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲେ। ଏହା କୁହାଯାଇପାରେ ଯେ ଏହା ହେଉଛି ସଲିମ ଖାନ ଏବଂ ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ଏକ ସହଯୋଗ ପ୍ରକଳ୍ପ, ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ଯୋଡିର ପୁରୁଣା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ କ୍ଲିପ୍ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ, ଏହି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ସହିତ ଜଡିତ ଆଉ କୌଣସି ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ହେବାର ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ବହୁତ ରୋଜଗାର କରୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଦିନେ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଡିରେ ନଜର ଲାଗିଗଲା ଏବଂ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ । ଏହାର କାରଣ ଥିଲା ଫିଲ୍ମରେ ଗୀତ ଲେଖିବା ପାଇଁ ଜାଭେଦଙ୍କର ଇଚ୍ଛା । ସେ ଲେଖିଥିବା ଗୀତଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ସଲିମ ଖାନଙ୍କଠାରୁ ଶ୍ରେୟ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଯାହାକୁ ସଲିମ ଖାନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ କାହାଣୀ ଏପରି ଥିଲା ଯେ ଯାହାକୁ ଥିଏଟର ହଲ୍ କରତାଳିରେ ଫାଟି ପଡୁଥିଲା । ଏହା ହେଉଛି ସେହି ଯୋଡି ଯିଏ ଏକରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀକୁ ‘ଶୋଲେ’, ‘ଜଞ୍ଜିର’ ଏବଂ ‘ଡନ୍’ ଭଳି କିଛି ସ୍ମରଣୀୟ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ସୁଦ୍ଧା OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

   Related Posts