Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌କୁ ନେଇ ରାଗିଗଲେ ସଲମାନ, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

27/03/2019 at 3:11 PM

ମୁମ୍ୱାଇ୨୭|୩: ଉମଙ୍ଗ କୁମାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ତିଆରି ହେଉଥିବା ଫିଲ୍ମ “ପିଏମ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ” ଏପ୍ରିଲ ମାସ ୧୨ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। “ପିଏମ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ” ଫିଲ୍ମରେ ବିବେକ ଓବରୋଏ ମୂଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।
ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ରୋଲରେ ବିବେକଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।  ବିବେକ୍‌ ଏବେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜକୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି। ତେବେ ପିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଗୀତକୁ କ୍ରେଡିଟ୍‌ ମିଳିଲା ପରେ ନିର୍ବାଚନ କମିସନରୁ ନୋଟିସ୍‌ ମିଳିଛି।
କେବଳ ସେତିକି ନୁହଁ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଏହି ବାୟୋପିକ୍‌କୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।  ସଲମାନ ଓ ବିବେକଙ୍କ ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, “ପିଏମ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ” ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ଓ ବିବେକ୍‌ଙ୍କ ଉପରେ ସଲମାନଙ୍କର ରାଗିବା କାରଣ ହେଉଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏକ ଗୀତ।
ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସୁନୋ ଗୌର ସେ ଦୁନିୟା ୱାଲୋଁ… ଗୀତ ଅଛି। ଏହି ଗୀତରେ ଅତୀତରେ  ସଲମାନ ଓ ସଂଜୟ ଦତ୍ତ ଏକା ସହ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଗୀତ ପୁଣି ଥରେ ଫିଲ୍ମରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବାରୁ ସେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅଛନ୍ତି।
କାରଣ ଏହି ଗୀତ ପାଇଁ ଅନୁମତି ନନେଇ ଫିଲ୍ମରେ ରଖାଯାଇଛି। ଗୀତର ଲେଖକ ସମୀର ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସିନେମାରେ ଗୀତ ରଖିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ କେହି କଥା ହୋଇନାହାନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ସଲମାନ ଏହି ସିନେମା ପାଇଁ ନିଜ ରାଗ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତର କପିରାଇଟ୍‌ ଟି-ସିରିଜ ପାଖରେ ଅଛି ଓ ସଲମାନ ମଧ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି। ସଲମାନ ଓ ବିବେକଙ୍କ ମଦ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ କରାପ ହେବାର କାରଣ ଐଶର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ବୋଲି କାହାକୁ ଅଛପା ନାହଁ।
ସଲମାନ ଓ ଐଶର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍‌ ପରେ ସେ ବିବେକ୍‌ଙ୍କ ସହ ରିଲେସନଶିପରେ ଥିଲେ। ଐଶର୍ଯ୍ୟା ଏକ ସାମ୍ୱାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସଲମାନ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାର ଧମକ ଦେଉଥିଲେ ଓ ବିବେକ୍‌ ତାଙ୍କୁ ଏଥିରେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ କିଛି ଦିନ ପରେ ଐଶ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ବିବେକ୍‌ ସହ କୌଣସି ସଂପର୍କ ନାହିଁ। ଏହି କାରଣରୁ ବିବେକ୍‌ଙ୍କ ହାତରୁ ଅନେକ ବଡ ଫିଲ୍ମ ଅଫର ମଧ୍ୟ ଚାଲିଯାଇଥିଲା।
ବିବେକ୍‌ ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ, ସବୁ ସୁଖ ଦୁଃଖରେ ସେ ଐଶର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ତାଙ୍କ ବିପଦଜ୍ଜନକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ନିର୍ବାଚନ କମିସନ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାକୁ ନୋଟିସ ଦ୍ୱାରା ଆଦେଶ ଦେଇଛି । ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କୁ ନିର୍ବାଚନ କମିସନଠୁ ଅନୁମତି ନେବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି।

   Related Posts