Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୫ ମୃତ, ଅନେକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି, କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କଲେ ସିଏମ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ, ୨୮ରୁ ୩ ଦିନ ବର୍ଷିବ: ଦକ୍ଷିଣରେ ହାଲକା ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି, ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ରାତି ୮ଟା ଯାଏଁ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ
  • ||

ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସଲମାନଙ୍କ ଏକ୍ସ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ, ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଫଟୋରେ କଲେ ଏପରି କମେଣ୍ଟ

10/05/2021 at 4:29 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୦୫: ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କର ସିଙ୍ଗଲ୍ ଲାଇଫକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ସେ କେବେ ବି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଲୋକ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିନାହାଁନ୍ତି। ଏକ ସମୟରେ ସଲମାନ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଂଗୀତା ବିଜଲାନି ପରସ୍ପର ସହ ରିଲେସନସିପରେ ଥିଲେ । ଉଭୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ । ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ସଂଗୀତା ବିଜଲାନି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ସଲମାନଙ୍କ ମା ସଲମାଙ୍କ ଫଟୋ ଉପରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର କମେଣ୍ଟ ଦେଇ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛନ୍ତି।

ସଂଗୀତା ପ୍ରାୟତଃ ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, ଏହା ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉ କିମ୍ବା ଏକ ଲଞ୍ଚ ଇଭେଣ୍ଟ । ବାସ୍ତବରେ, ରବିବାର ଦିନ, ମାତୃ ଦିବସ ଅବସରରେ ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ମା ସଲମା ଏବଂ ହେଲେନଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦୁଇଟି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଥିଲେ, ଶୁଭ ମାତୃ ଦିବସ, ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସଂଗୀତା ବିଜଲାନି ଏହା ଉପରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସେ ପୋଷ୍ଟରେ ସଲମାନଙ୍କ ମା ସଲମାଙ୍କ ଫଟୋରେ ‘ମମ୍’ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ହୃଦୟ ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ହେଲେନଙ୍କ ଫଟୋରେ ଏକ ହୃଦୟ ଇମୋଜି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ସଲମାନ ଏବଂ ସଂଗୀତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଏହି କମେଣ୍ଟ ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି । ସେମାନେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଏହାକୁ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସଂଗୀତା ଏବଂ ସଲମାନ ୧୯୮୮ ରେ ଏକ ପାର୍ଟିରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ସଭାରେ ଦୁହେଁ ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ। ସଂଗୀତା ଏବଂ ସଲମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଆହୁରି ଗଭୀର ହୋଇଥିଲା । ଦୁହେଁ ଏକାଠି କିଛି ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ। ଧୀରେ ଧୀରେ ସଂଗୀତା ସଲମାନଙ୍କ ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ମିଶିଯାଇଥିଲେ । ୧୯୯୩ ରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସଲମାନ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ଯେତେବେଳେ ସମୟ ଆସିବ, ମୁଁ କରିବି । ଏହା ସଂଗୀତା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ହୋଇପାରେ । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଦୁହେଁ ୨୭ ମେ ୧୯୯୪ ରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା।

   Related Posts