Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ୧ ଲକ୍ଷ ସାନିଟାଇଜର ଦାନ କଲେ ଭାଇଜାନ ସଲମାନ : ଏହିଭଳି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଲେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ…

31/05/2020 at 3:58 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୧/୦୫ : ଦେଶରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଲକଡାଉନ ଜାରି ରହିଛି | ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନାନା ଅସୁବିଧାଏଅ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡୁଛି | ଏପଟେ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ଲଗାତାର ଅଭାବୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ବଲିଉଡର ଭାଇଜାନ ସଲମାନ ଖାନ ଲଗାତାର ଅଭାବୀଙ୍କୁ ରାସନ ଓ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଉଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ପ୍ରତି ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି | ସେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ୧ ଲକ୍ଷ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ସାନିଟାଇଜର ଯୋଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି | ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ଏଥିପାଇଁ ସଲମାନଙ୍କୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି | ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇ ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଧନ୍ୟବାଦ ସଲମାନ ଖାନ, ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ୧ ଲକ୍ଷ ସାନିଟାଇଜର ଦାନ କରିଥିବାରୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ |’

Coronavirus on scientific background

ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ସଲମାନ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି | ଠାକରେଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ଉପରେ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି | ସଲମାନଙ୍କ ଏହି ପଦକ୍ଷେପକୁ ଲୋକେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି |

Coronavirus on scientific background

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ଅନେକ ଅଭାବୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ହଜାର ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ ରାସନ ଯୋଗାଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଫୁଡ ଟ୍ରକ ବିଙ୍ଗ ହଙ୍ଗରି ଲଗାତାର ଆବଶ୍ୟକୀୟଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ବଣ୍ଟନ କରୁଛି | ଇଦ ଅବସରରେ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ହଜାର ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ପଠାଇଥିଲେ | ଇଦ ଅବସରରେ ସଲମାନଙ୍କ ‘ଭାଇ ଭାଇ’ ଗୀତ ରିଲିଜ ହୋଇଛି | ଗୀତ ମାଧ୍ୟମରେ ସଲମାନ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଇଦର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ | 

   Related Posts