Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡ ଘରେ ‘ଭିନେ’ କଳି : ହିନ୍ଦୁଜା ୪ ଭାଇଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆତ୍ମୀୟ ବାଧକ, ମାମଲା କୋର୍ଟରେ
  • ||
  • କାନପୁର ଟେଷ୍ଟ : କିଓ୍ୱି ବୋଲରଙ୍କ ଦମଦାର ବୋଲିଂ, ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ଭାରତ ୩୪୫ରେ ଅଲଆଉଟ୍
  • ||
  • ପଦାର୍ପଣ ଟେଷ୍ଟରେ ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଦମଦାର ଶତକ, ନିରାଶ କଲେ ରିଦ୍ଧିମାନ ଶାହ ଓ ଅକ୍ଷର ପଟେଲ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୧୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୨୨୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜନ୍ମହେଲା ୨ ମୁଣ୍ଡିଆ ଶିଶୁ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଛାଡି ଫେରାର ହୋଇଗଲେ ବାପା-ମାଆ
  • ||
  • ମାତିଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, ନଷ୍ଟକଲେ ଧାନ ଫସଲ
  • ||
  • ଟ୍ରକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହେଲା କିଙ୍ଗଫିସର ବସ୍, ଏକାଧିକ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ
  • ||
  • ଗଜପତିରେ ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ୍ କ୍ଲିନ୍, ୧୪ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଅପରେସନ ନୀଳ ଜହର : ୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ପଦାର୍ପଣ ଟେଷ୍ଟରେ ଶ୍ରେୟସଙ୍କ ଦମଦାର ବ୍ୟାଟିଂ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ଗାଭାସ୍କରଙ୍କ ରେକର୍ଡ
  • ||

ସଲମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ‘ରେଡ୍’ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଜକୁମାର ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ,! ଆକ୍ସନ୍ ଥ୍ରୀଲର୍ ଫିଲ୍ମରେ ହିରୋ ହେବେ ଭାଇଜାନ

17/06/2021 at 8:02 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୦୬: ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଭାଇଜାନ’କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ଆସୁଛି । ସଲମାନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଜକୁମାର ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସହ ଏକ ଆକ୍ସନ୍ ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ହାତ ମିଳାଇଛନ୍ତି। ରାଜକୁମାର ‘ନୋ ୱାନ୍ କିଲ୍ଡ ଜେସିକା’, ‘ରେଡ୍’, ‘ଅମୀର ଔର ଘନଚକ୍କର’ ଭଳି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ରାଜକୁମାର-ସଲମାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଏକ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ହେବ। ତେବେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଅଫିସିଆଲ୍ ବିବୃତ୍ତି ଜାରି କରାଯାଇ ନାହିଁ।

Salman Khan encourages fans, says 'we need to stay positive until these bad  times pass' | Celebrities News – India TV

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ,ସଲମାନ ଏବଂ ରାଜକୁମାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ମିଟିଙ୍ଗ୍ ଚାଲିଛି। ତେଣୁ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଗକୁ ବଢୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ସଲମାନ ରାଜକୁମାରଙ୍କ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଫିଲ୍ମ ସହିତ ଜଡିତ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟର ଅନ୍ତିମ ସ୍ତରରେ ଉଭୟଙ୍କ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି ।

ଯଦି ସବୁକିଛି ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରି-ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ କାମ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏହି ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଭାରତୀୟ ଇତିହାସର ପ୍ରକୃତ ଘଟଣାରୁ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବ । ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଓରିଜନାଲ୍ ହେବ, ଯାହାକୁ ନିଜେ ରାଜକୁମାର ଲେଖିଛନ୍ତି । ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଅନେକ ଗବେଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ସଲମାନଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ଲେଖକଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି।

Blast from past: Salman Khan and his 'raped woman' statement controversy

ସଲମାନ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏକ ଥ୍ରିଲର୍ ଫିଲ୍ମ ହେବ ବୋଲି ସଲମାନଙ୍କ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଥିବା ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ତେବେ ସଲମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି ଏହି ଫିଲ୍ମର ଚରିତ୍ରକୁ ଏତେ ଭଲ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ସଲମାନଙ୍କ ବାକି ଫିଲ୍ମ ପରି ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଭରପୁର ଆକ୍ସନ୍, ଡ୍ରାମା ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖାଯିବ ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘କଭି ଇଦ୍ କଭି ଦିୱାଲୀ’ର ଟାଇଟଲ୍ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସଲମାନ ‘କଭି ଇଦ୍ କଭି ଦିୱାଲୀ’ର ନୂଆ ଟାଇଟଲ୍’ ଭାଇଜାନ୍ ‘ଭାବରେ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ପୂଜା ହେଗଡେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୨୨ ରେ ଦିପାବଳୀ ଅବସରରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ।

   Related Posts