Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ବିଗ୍‌ବସ୍‌-୧୫ ହୋଷ୍ଟିଂ ପାଇଁ ସଲମାନ ନେବେ ୫୦୦ କୋଟି! ଜାଣନ୍ତୁ ସିଜିନ୍ ୯ ରୁ ୧୫ ଯାଏଁ ତାଙ୍କ ଫିସ୍..

3/10/2021 at 10:49 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩/୧୦: ବଲିଉଡ୍‌ର ମୋଷ୍ଟ ବ୍ୟାଚଲର ତଥା ଦବଙ୍ଗ ହିରୋ ସଲମାନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ଶୋ’ ‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌’ ରେ ହୋଷ୍ଟ ଭାବେ ନଜର ଆସନ୍ତି। ଏହାର ସିଜନ୍‌-୪ରେ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ସଂଚାଳନା ଦାୟିତ୍ୱ ନିର୍ବାହ କରିଥିଲେ । ଶୋ’ରେ ସଲ୍ଲୁଙ୍କ ଡିମାଣ୍ଡ ଯେମିତି, ତାଙ୍କ ପାରିଶ୍ରମିକ ମଧ୍ୟ ସେମିତି ସଲମାନ ଆଜି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ବଡ ନାମ ଯେଉଁଠାରେ ଭାଇଜାନ୍‌ ଏକ ଏପିସୋଡର ଶୁଟିଂ ପାଇଁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ , ‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌’ ସିଜନ୍‌-୪,୫,୬ ପାଇଁ ଏପିସୋଡ୍‌ ପିଛା ସଲମାନଙ୍କୁ ୨.୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହା’ପରେ ସେ ନିଜର ଡିମାଣ୍ଡ ବଢାଇଥିଲେ। ‘ବିଗ୍‌-ବସ୍‌’ ସିଜନ୍‌-୭ରେ ସେ ଏପିସୋଡ୍‌ ପିଛା ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ । ସିଜନ୍‌-୮ରେ ସଲମାନ ପୁଣି ରେଟ୍‌ ବଢ଼ାଇଥିଲେ । ଏପିସୋଡ୍‌ ପିଛା ସେ ୫.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରିଥିଲେ । ସିଜନ୍‌-୯ରେ ଏପିସୋଡ ପିଛା ୭-୮ କୋଟି ମିଳିଥିଲା । ସିଜନ୍‌-୧୦ରେ ପ୍ରତି ଏପିସୋଡ୍‌ ସେ ୮ କୋଟି ଦାବି କରିଥିବା କଥା ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । ‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌-୧୧’ ପ୍ରସାରଣ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଲା, ସଲମାନ ନିଜର ଡିମାଣ୍ଡ ବଢ଼ାଇ ୧୧ କୋଟି କରିଛନ୍ତି । ‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌-୧୨’ରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ପୂରା ସିଜନ୍‌ ପାଇଁ ୧୬୫ କୋଟି ମିଳିଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଲା।

ସିଜନ୍‌-୧୩ରେ ସଲମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ରିପୋର୍ଟ ଦିଆଯାଇଥିଲା କି – ପୂରା ସିଜନ୍‌ ପାଇଁ ସଲ୍ଲୁଙ୍କୁ ୨୦୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଦିଆଯାଉଛି । ପ୍ରତି ସପ୍ତାହ ସେ ୧୩ କୋଟି ନେଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଏହା ସୂଚନା ଦିଆଯାଈଛି । ଅର୍ଥାତ ଏପିସୋଡ୍‌ ପିଛା ତାଙ୍କୁ ୬.୫ କୋଟି ମିଳିଥିଲା ।ତେବେ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌-୧୪ ସମୟରେ ମହାମାରୀ ଯୋଗୁ ଦେଶର ଆର୍ଥିତ ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଖରାପ ଥିଲା । ସେତେବେଳେ ଏପିସୋଡ୍‌ ପିଛା ସଲ୍ଲୁଙ୍କୁ ୧୦.୨୫ କୋଟି ମିଳିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ଥିଲା । ଏବେ ସିଜନ୍‌-୧୫କୁ ନେଇ ସଲମାନ ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ନିଜର ୧୫ ପ୍ରତିଶତ ବଢ଼ାଇଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ପୂରା ସିଜନ୍‌ ପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟ ୫୦୦ କୋଟି ନେବେ । ଆଉ କିଛି ରିପୋର୍ଟରେ ଦାବି କରାଯାଇଛି, ସିଜନ୍‌-୧୫ର ୨୮ ଏପିସୋଡ୍‌ ହୋଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ସଲମାନଙ୍କୁ ୩୫୦ କୋଟି ମିଳିବ ।

   Related Posts