Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ତାରିଣୀ ଦର୍ଶନ ସାରି ଫେରୁଥିଲେ, ଅଧାରାସ୍ତାରେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ବିଏସକେଓ୍ୱାଇରେ ଯୋଡିହେବ କୋରାପୁଟ, ଭର୍ଚୁଆଲ ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ବିଏସକେଓ୍ୱାଇରେ ଯୋଡିହେବ କୋରାପୁଟ, ଭର୍ଚୁଆଲ ମାଧ୍ୟମରେ କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

କାହିଁକି ଆଥିଆ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ସଲମାନ ? ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀ ବି ଦେଲେ ରିଆକ୍ସନ୍

26/07/2021 at 1:11 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୭ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ହିରୋ’ ପ୍ରଡ୍ୟୁସ୍ କରିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ପାଞ୍ଚୋଲିଙ୍କ ପୁଅ ସୋରାଜ ପଞ୍ଚୋଲି ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ। ଏହା ଉଭୟଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଏକ କାରଣ ଯୋଗୁଁ ସଲମାନ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି।

ସଲମାନ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ଟକ୍ ଶୋ ‘ପିଞ୍ଚ୍ ସିଜନ୍ ୨’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଗୋଟିଏ ବିଭାଗ ସମୟରେ, ଅରବାଜ ସଲମାନଙ୍କୁ ଅନୁମାନ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ, ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ସଂଗୀତା ବିଜଲାନିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଲୋ କରନ୍ତି ନାହିଁ?

ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ସଲମାନ ଖାନ ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସଂଗୀତା ବିଜଲାନିଙ୍କୁ ଫଲୋ କରନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ ଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଭଲ ଆଚରଣ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ସଲମାନ ଖାନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆଥିଆଙ୍କୁ ଫଲୋ କରୁନଥିବାରୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ। ଭୁଲ୍ ସଂଶୋଧନ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସେ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଥିଆଙ୍କ ବାପା ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ କଥା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଥିଆଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିବାରୁ ସୁନୀଲ ସଲମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ସୁନୀଲ କହିଛନ୍ତି, “ସଲମାନ ଯାହା ବି କରନ୍ତି, ସେ ନିଜ ହୃଦୟରେ କରନ୍ତି। ସେ ସ୍କ୍ରିନରେ ଆଥିଆଙ୍କୁ ସରି କହିଛନ୍ତି, ଏହା ସବୁଠାରୁ ମଧୁର କଥା। ସେମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ଏବଂ ସରି କହିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ହୋଇଥାଏ!”

   Related Posts