Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ଠକେଇ ମାମଲାରେ ବିବୃତ୍ତି ଜାରି କଲା ସଲମାନଙ୍କ ଟିମ୍: କହିଲା- ଏଥିରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ

10/07/2021 at 12:52 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୦୬: କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡର ଦବଙ୍ଗ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅଲଭିରା ଖାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା। ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ର ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ବିଙ୍ଗ୍ ହ୍ୟୁମାନ୍ ବିରୋଧରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ। ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଶୋ’ରୁମ ଖୋଲିବା ପରେ କମ୍ପାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ସାମଗ୍ରୀ ପଠାଉ ନାହିଁ। କମ୍ପାନୀର ୱେବସାଇଟ୍ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ଅଛି । ଏହା ପରେ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ପୋଲିସ ସଲମାନ ଖାନ, ଅଲଭିରା ଖାନ ଏବଂ ବିଙ୍ଗ୍ ହ୍ୟୁମାନର ଅନ୍ୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସମନ ପଠାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପିଆର୍ ଟିମ୍ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଜାରି କରିଛି ।

PunjabKesari

ପିଆର୍ ଟିମ୍ ଦ୍ୱାରା ଜାରି ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସଲମାନ ଖାନ, ଅଲଭିରା ଖାନ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କର ଏହି ମାମଲାରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। ସଲମାନ ବିଙ୍ଗ୍ ହ୍ୟୁମାନର କେବଳ ମାଲିକ । ସେ ବିଙ୍ଗ୍ ହ୍ୟୁମାନ ଫାଉଣ୍ଡେସନର ଟ୍ରଷ୍ଟି ନୁହଁନ୍ତି । ଆମେ ଏହି ବିଷୟରେ ଲିଖିତ ବ୍ୟାଖ୍ୟା ଦେଇଛୁ । ଏହି ମାମଲା ଏବେ ବିଚାରଧିନ ତେଣୁ ଆମେ ଆଉ କିଛି କହିପାରିବୁ ନାହିଁ ।

PunjabKesari

ବାସ୍ତବରେ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ର ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅରୁଣ ଗୁପ୍ତା ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗରେ ଅରୁଣ କହିଥିଲେ ଯେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ସେ ପ୍ରାୟ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ମନିମାଜରାର ଏନଏସି ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ‘ବିଙ୍ଗ୍ ହ୍ୟୁମାନ ଜ୍ୱେଲରୀ’ ଶୋ’ରୁମ ଖୋଲିଥିଲେ। ଶୋ’ରୁମ୍ ଖୋଲିବାକୁ ଷ୍ଟାଇଲ୍ କ୍ୱିଣ୍ଟେଟ୍ ଜୁଏଲାରୀ ପିଭି ଲିମିଟେଡ୍ ସହିତ ଏକ ଚୁକ୍ତିନାମା ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାକ୍ଷର କରିଛି । ସମସ୍ତେ ଶୋ’ରୁମ୍ ଖୋଲିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିନଥିଲେ । ଶୋ’ରୁମ୍ ଖୋଲିବା ପରେ ସାମଗ୍ରୀ ପଠାଯାଇ ନଥିଲା । ଏହା ସହିତ କମ୍ପାନୀର ୱେବସାଇଟ୍ ମଧ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବନ୍ଦ ରହିଛି ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବ୍ୟବସାୟୀ ବିଗ୍ ବସ୍ ସେଟ୍ ରୁ ପୋଲିସକୁ ଏକ ଭିଡିଓ ପଠାଇଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସଲମାନ ଖାନ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ଏକ ବିଙ୍ଗ୍ ହ୍ୟୁମାନ ଜ୍ୱେଲରୀ ଶୋ’ରୁମ ଖୋଲିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବ୍ୟବସାୟୀ ହ୍ୟୁମାନ୍ ସହିତ ଏକ ଲିଖିତ ଚୁକ୍ତି ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts