Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

‘କୋଇ କୁତ୍ତା ଭୋଁକେ ତୋ ଧ୍ୟାନ ନହିଁ ଦୁଙ୍ଗା’ – ନାଁ ନେଲେନି କିନ୍ତୁ ଅଭିନବଙ୍କୁ ଇଙ୍ଗିତ କରି ଏମିତି କହିଲେ ସଲମାନଙ୍କ ବାପା ସଲିମ୍

23/06/2020 at 3:19 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩/୬: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ ବଲିଉଡରେ ଉପୁଜିଥିବା ମାହୋଲରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଦବଙ୍ଗ’ର ଡାଇରେକ୍ଟର ଅଭିନବ ସିଂହ କଶ୍ୟପ,ସଲମାନ୍ ଖାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ। ସେ ସଲମାନ୍ ଖାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ କ୍ୟାରିୟର ବରବାଦ କରିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସେ ଫେସବୁକ୍ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସଂସ୍ଥା ବିଇଙ୍ଗ୍ ହ୍ୟୁମାନ୍ ଉପରେ ଚ୍ୟାରିଟି ନାଁରେ ମନି ଲଣ୍ଡ୍ରିଂ କରିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନବ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ବିଇଙ୍ଗ୍ ହ୍ୟୁମାନର ଆଇଡିଆ ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ବାପା ସଲିମ୍ ଖାନଙ୍କ ଥିଲା। ତାଙ୍କ ଆଇଡିଆରେ ସଲମାନଙ୍କ ଇମେଜ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ବିଇଙ୍ଗ୍ ହ୍ୟୁମାନ୍ ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍ ଛିଡ଼ା କରାଯାଇଥିଲା।

ବିଇଙ୍ଗ୍ ହ୍ୟୁମାନରେ ଅଭିନବ କଶ୍ୟପ ଲଗାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ବିଷୟରେ ସଲିମ ଖାନଙ୍କୁ ପଚରାଯିବାରୁ ସେ କହିଥିଲେ,‘ସେ କାହାର କ୍ୟାରେକ୍ଟର ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଉ ନାହାନ୍ତି। ସେ ଗତ ୬୦ବର୍ଷରୁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୪୦ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯାହା ସୁପରହିଟ୍ ରହିଛି। ସେ ଆଗକୁ କହିଛନ୍ତି,‘ଆମେ ଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ଦେଶରେ ରହୁ ଏଥିପାଇଁ କାହା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଯାଇ ପାରେ। ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଗୁଡ଼ିକୁ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରିବ ଏବଂ ସତ୍ୟ ସାମନାକୁ ଆସିବ’।

ଅଭିନବଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ନେଇ ସଲିମ ନିରାଶ ହୋଇ କହିଥିଲେ,‘ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତରରେ ତଳକୁ ଖସିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି। ଯଦି ସେ କାରରେ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ କୌଣସି କୁକୁର ଭୁକୁଛି ତେବେ ସେ କାର୍ ରୋକିବେ ନାହିଁ କି ଏଥିରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ନାହିଁ।’

ଏହି ମାମଲାରେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ ନାହାନ୍ତି। ଅରବାଜ ଖାନ୍ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଅଭିନବ ସିଂହ କଶ୍ୟପଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରାଯାଉଛି ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଆସୋସିଏସନରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts