Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା : ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଲଘୁଚାପରେ ପରିଣତ ହେବ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ମହାନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ହାତୀପଲ : ମୁଣ୍ଡଳି ବ୍ରିଜରେ ଲାଖି ରହିଛି ହାତୀ ଛୁଆ
  • ||

ସେଲ୍ସ ଗାର୍ଲଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ସରପଂଚ ପ୍ରାର୍ଥୀ; ଦୁଷ୍କର୍ମ ବେଳର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

22/01/2019 at 12:32 PM

ପାନିପତ ୨୨/୧ : ହରିୟାଣାର ଇନ୍ଦ୍ରି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଧାନଖେଡି ଗାଁରେ ସରପଂଚ ନିର୍ବାଚନରେ ହାରିଯାଇଥିବା ଜଣେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଏସପି ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଭୌରିୟା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାମ ତ୍ୟାଗୀକୁ ଗିରଫ କରି ରିମାଣ୍ଡ ନିଆଯାଇଛି | ରିମାଣ୍ଡ ବେଳେ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ଯେ, ଏହି ଭିଡିଓ କିଏ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରିଛି ଏବଂ ଏହି ଘଟଣାରେ ଆଉ କିଏ କିଏ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି |


ଇନ୍ଦ୍ରି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସତ୍ୟପ୍ରକାଶ ଦହିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୂର୍ବତ୍ତନ ସରପଂଚ ରାଜକୁମାରଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକ୍ରମେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାମ ତ୍ୟାଗୀ ତଥା ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି | ମାର୍କେଟର ଜଣେ ସେଲ୍ସ ଗାର୍ଲଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗାଁରେ ସରପଂଚ ନିର୍ବାଚନରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେ ନିର୍ବାଚନ ହାରି ଯାଇଥିଲେ | ଏସପି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓ ପୁରୁଣା ନିଶ୍ଚୟ କିନ୍ତୁ ଭିଡିଓରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୁରା ଚିହ୍ନ ପଡୁଛି | ଇନ୍ଦ୍ରି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାମ ତ୍ୟାଗୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ତଥା ବିଭିନ୍ନ ଧାରାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି | ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି |

   Related Posts