Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ସଇତାନ ସ୍ବାମୀ ତିନି ତଲାକ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଦେହରେ ଲଗାଇଦେଲା ନିଆଁ !

11/02/2020 at 5:02 PM

ରାମପୁର ୧୧।୦୨:  ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରଥମେ ତିନି ତଲାକ୍ ତାପରେ ନିଆଁରେ ପୋଡି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ରାମପୁର ଖେଡାଟାଣ୍ଡା ଗାଁରୁ ଆସିଛି ଜଣେ ସଇତାନ ସ୍ବାମୀର କାରନାମା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ।  ନିଆଁରେ ପୋଡି ହୋଇ ଗୁରୁତର ଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ନିକଟସ୍ଥ ତିର୍ଥକର ମହାବୀର ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ମହିଳାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ରହିଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ଖେଡାଖଣ୍ଡା ଗାଁରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଟ୍ରିପଲ୍‌ ତଲାକ ଦେଇଥିଲେ । ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ନିଆଁରେ ପୋଡି ମାରିଦେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନିଆଁରେ ପୋଡି ହୋଇ ଗୁରୁତର ଅଛନ୍ତି । ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ଦ୍ବାରା ମହିଳାଙ୍କ ଦେହର ୭୫ଭାଗ ପୋଡିଯାଇଛି ବୋଲି ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି । ସେପଟେ କିନ୍ତୁ ଝିଅର ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଏହା ଯୌତୁକ ଜନିତ କାଣ୍ଡ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଝିଅର ବାପାଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଯୌତୁକରେ କାର୍‌ ଦିଆଯାଇନଥିବାରୁ , ଜ୍ବାଇ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ପ୍ରଥମେ ମୋ ଝିଅକୁ ଟ୍ରିପଲ ତଲାକ , ପରେ ନିଆଁ ପୋଡି ଦେଇ ମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି । ମହିଳାଜଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତିର୍ଥକର ମହାବୀର ମେଡିକାଲ କଲେଜର ଟ୍ରୋମା ସେଣ୍ଟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।  

ସେପଟେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଅଜୀମନଗର ଥାନାଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହିଁଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବର୍ଷକର ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ IPC ୪୯୮A ଓ ୩୦୭ ସହିତ ଯୋତୁକ ଆକ୍ଟ ଏବଂ ମୁସଲିମ୍‌ ଜୀବନ ପ୍ରୋଟକ୍ସନ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts