Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲା RBI: ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଜଣାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ସଇତାନ ସ୍ବାମୀ ତିନି ତଲାକ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଦେହରେ ଲଗାଇଦେଲା ନିଆଁ !

11/02/2020 at 5:02 PM

ରାମପୁର ୧୧।୦୨:  ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରଥମେ ତିନି ତଲାକ୍ ତାପରେ ନିଆଁରେ ପୋଡି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ରାମପୁର ଖେଡାଟାଣ୍ଡା ଗାଁରୁ ଆସିଛି ଜଣେ ସଇତାନ ସ୍ବାମୀର କାରନାମା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ।  ନିଆଁରେ ପୋଡି ହୋଇ ଗୁରୁତର ଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ନିକଟସ୍ଥ ତିର୍ଥକର ମହାବୀର ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ମହିଳାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ରହିଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ଖେଡାଖଣ୍ଡା ଗାଁରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଟ୍ରିପଲ୍‌ ତଲାକ ଦେଇଥିଲେ । ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ନିଆଁରେ ପୋଡି ମାରିଦେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନିଆଁରେ ପୋଡି ହୋଇ ଗୁରୁତର ଅଛନ୍ତି । ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ଦ୍ବାରା ମହିଳାଙ୍କ ଦେହର ୭୫ଭାଗ ପୋଡିଯାଇଛି ବୋଲି ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି । ସେପଟେ କିନ୍ତୁ ଝିଅର ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଏହା ଯୌତୁକ ଜନିତ କାଣ୍ଡ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଝିଅର ବାପାଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଯୌତୁକରେ କାର୍‌ ଦିଆଯାଇନଥିବାରୁ , ଜ୍ବାଇ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ପ୍ରଥମେ ମୋ ଝିଅକୁ ଟ୍ରିପଲ ତଲାକ , ପରେ ନିଆଁ ପୋଡି ଦେଇ ମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି । ମହିଳାଜଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତିର୍ଥକର ମହାବୀର ମେଡିକାଲ କଲେଜର ଟ୍ରୋମା ସେଣ୍ଟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।  

ସେପଟେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଅଜୀମନଗର ଥାନାଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହିଁଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବର୍ଷକର ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ IPC ୪୯୮A ଓ ୩୦୭ ସହିତ ଯୋତୁକ ଆକ୍ଟ ଏବଂ ମୁସଲିମ୍‌ ଜୀବନ ପ୍ରୋଟକ୍ସନ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts