Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରିୟାଣାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ କୋରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, ‘କୋଭାକ୍ସିନ୍‌’ର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଟିକା ନେଇଥିଲେ ଅନିଲ ଭିଜ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||

ସଇତାନ ସାବତମାଆ- ୩ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି କଲା ହତ୍ୟା! ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

25/08/2019 at 6:40 PM

କଳାହାଣ୍ଡି ୨୫।୮- ସାବତ ମା’ ସାଜିଲା ସଇତାନ । ୩ ବର୍ଷ ର ନିଷ୍ପାପ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କଲା ମା’। କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ନର୍ଲ। ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଲାଖପଦର ଗାଁରେ ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ ଜବତ କରିବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସାବତ ମା’  ଓ ବାପାକୁ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ପୋଲିସ ।…

ସଇତାନ ସାଜିଲା ସାବତ ମା’ ! ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ୩ ବର୍ଷର କୋମଳମତି ଶିଶୁର ଚିପିଦେଲା ତଣ୍ଟି ! ଦେଖନ୍ତୁ ଏ ଭିଜୁଆଲକୁ ମୃତ ଶିଶୁ କନ୍ୟା ନନ୍ଦନୀ ସାର ବେକରେ କିଭଳି କଳା ଦାଗ ପଡିଛି । ପାଟିରେ ରକ୍ତ ଲାଗିଥିବା ଅବସ୍ଥା ରେ କୋଠରୀ ରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି ଶିଶୁର ମୃତଦେହ । ସତରେ କେତେ ହୃଦୟ ବିଦାରକ  ଏ ଘଟଣା । କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ନର୍ଲ। ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଲାଖପଦର ଗାଁରେ ଏହି ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି । ସାବତ ମା ଆଶା ଶିଶୁକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ମୃତ ଶିଶୁର ମାମୁଁ ନର୍ଲ। ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାର ଦେଖାଶୁଣା ପାଇଁ ୩ ମାସ ତଳେ ଦ୍ବିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ  ବାପା ଯୁଗେଶ୍ବର ସାହୁ ।ମା ଛେଉଣ୍ଡ ହେବା ପରେ ଶିଶୁ ତାଙ୍କ ମାମୁ ଘରେ ରହୁଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସାବତ ମା, ବାପାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲା ଶିଶୁ କନ୍ୟା । ହେଲେ କିଏ ଜାଣିଥିଲା ସାବତ ମା ସଇତାନ ସାଜି ତାର ଜୀବନ ନେଇଯିବ ?

ଯୁଗେଶ୍ବର ଘରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମୟରେ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ଘରକୁ ଫେରି ଝିଅର ମୃତ୍ୟୁ ବାବଦରେ ଜାଣିଥିଲେ ସୁଧା ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇନଥିଲେ ବାପା । ପଡୋଶୀଙ୍କ ଠାରୁ ଖବର ପାଇ ମାମୁଁ ଘର ଲୋକେ ନର୍ଲ। ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବା ପରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ସନ୍ଧାନି କୁକୁର ସହାୟତାରେ ନର୍ଲା ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଛାନଭିନ ଚଳାଇଥିବା ବେଳେ ଶ୍ବାସ ରୁଦ୍ଧ ହୋଇ ତାର ତାର ଜୀବନ ଯାଇଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ପରେ ଅନୁମାନ କରୁଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସାବତ ମା ଆଶାକୁ ପୋଲିସ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହରେ ଆଟକ ରଖିଥିବା ବେଳେ ସ୍ବାମୀ ଯୁଗେଶ୍ବରକୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ବାବଦରେ ଜାଣିବା ପରେ ସହଯୋଗ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଅଟକ ରଖିଛି ।

ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ନେଇ  କିଛି ଜାଣିନଥିବା ସଫେଇ ଦେଇଛନ୍ତି ସାବତ ମା । କାରଣ ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି ଗୋଟିଏ ନିଷ୍ପାପ ଶିଶୁର ଜୀବନ ଯାଇଛି । ଦୋଷୀ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ କାଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଦାବି ହୋଇଛି ।

   Related Posts