Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ସାଇଶ୍ରୀ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ୧୦ ଦିନ ପୂରିଲା: ପୋଲିସ୍ କାହିଁକି ଚୁପ୍‌ ?

12/06/2020 at 8:25 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୨/୦୬: ରାଜୀବନଗରରେ ସାଢ଼େ ୫ ବର୍ଷର ଶିଶୁପୁତ୍ର ସାଇଶ୍ରୀ ପାତ୍ର ହତ୍ୟାକୁ ୧୦ ଦିନ ପୂରିଛି। ହତ୍ୟା ପଛର ରହସ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ରାଜୀବନଗର ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ସମେତ ରାଜଧାନୀବାସୀ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି । ହେଲେ ଏଯାଏଁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତନୁଶ୍ରୀ ପାରମାଣିକଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ପୁଲିସ ଜେରା କରିପାରିନି କି ହତ୍ୟାର ରହସ୍ୟ ଫିଟାଇ ପାରିନି ।

ତନୁଶ୍ରୀ ଏବେ ଏମସ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଚିକିତ୍ସିତ ଅଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ଏକ ପୁଲିସ ଟିମ୍‌ ତାଙ୍କୁ ଦିନରାତି ଜଗି ରହୁଛି। ସେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ନଥିବାରୁ ପୁଲିସ ତାଙ୍କୁ ଜେରା କରିପାରୁନି । ଇତିମଧ୍ୟରେ ପୁଲିସ ଟିମ୍‌ ୫ଥର ହସ୍ପିଟାଲ ଯାଇ ନିରାଶ ହୋଇ ଫେରିଛି । ସେପଟେ ରାଜୀବନଗର ବାସିନ୍ଦା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି, ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୁବାସ ଏମସ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଟେକ୍ନିସିଆନ୍‌ ଅଛନ୍ତି । ସେ ହସ୍ପିଟାଲର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ହୋଇଥିବାରୁ ଡାକ୍ତରଖାନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ତାଙ୍କୁ ଘଣ୍ଟ ଘୋଡ଼ାଉଛନ୍ତି। ଫଳରେ ପୁଲିସର ତଦନ୍ତରେ ବାଧା ହେଉଛି । ପୁଲିସ ଉତ୍ତର ରଖିଛି, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଜେରା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଅନୁମତି ଦେଉନାହାନ୍ତି । ତେଣୁ ତଦନ୍ତ ଆଗେଇ ପାରୁନି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଘଟଣା ଦିନ ସୁବାସ ହତ୍ୟାସ୍ଥଳରୁ ସଂଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ତରବରିଆ ଭାବେ ଏମସ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କୁ ସିଧା ଆଇସିୟୁ ୱାର୍ଡରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ପରଦିନ ତାଙ୍କର ଚେତା ଫେରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପୁଣି ବେହୋସ୍‌ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ଚେତା ଫେରିବା ପରେ ସେ ବାଉଳି ହେଉଥିବା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଠାରୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା । ଏହାପରେ ପୁଲିସ୍‌ ୩ଥର ହସ୍ପିଟାଲ୍‌କୁ ଯାଇଛି। ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ସୁଧୁରି ନଥିବା ଡାକ୍ତରଙ୍କଠାରୁ ଶୁଣିବା ପରେ ନିରାଶ ହୋଇ ଫେରିବାକୁ ପଡି଼ଛି। ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବା ପରେ ଗତ ୮ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କୁ ଆଇସିୟୁରୁ ମାନସିକ ୱାର୍ଡକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କୁ ଜେରା କରିବା ଆଶାରେ ପୁଲିସ ୨ ଥର ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚିଛି । କିନ୍ତୁ ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଖରାପ ଥିବା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଠାରୁ ଶୁଣି ପୁଣି ଖାଲି ହାତରେ ଫେରିଛି ।

ହତ୍ୟାସ୍ଥଳରେ କ’ଣ ଘଟିଥିଲା, ଏନେଇ ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ କୁନି ଝିଅଠୁ ପୁଲିସ କିଛି ସୁରାକ ପାଇଛି । ଝିଅକୁ ପଚରାଉଚରା ପରେ ସଡନ୍‌ ପ୍ରୋଭକେସନ (ହଠାତ୍‌ ଉତ୍‌କ୍ଷିପ୍ତ ହେବା) ଯୋଗୁଁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥାଇପାରେ ବୋଲି ପୁଲିସ୍‌ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି । ମାତ୍ର ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ୪ ବର୍ଷୀୟ ଝିଅଙ୍କ ବୟାନ ଆଇନଗତ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କୋର୍ଟରେ ଗ୍ରହଣୀୟ ନୁହେଁ ବୋଲି ପୁଲିସ ଏହାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉନି । ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହମତି ପରେ ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କୁ ଜେରା କରିବାକୁ ପୁଲିସ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ।

   Related Posts