Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||
  • ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ ଉଡାଇଲେ ନକ୍ସଲ, ପୋଷ୍ଟରରେ ଦେଲେ ଧମକ
  • ||
  • କୁହୁଡିର ଚାଦରରେ ଜଗତସିଂହପୁର, ଗମନାଗମନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଆଶ୍ରମରେ ଆସିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଫିଗର ଦେଖି ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ସାଧୁ

6/04/2019 at 10:29 AM

ସତନା ୬/୪: ଆଜିକାଲି ଯୁଗରେ ମହିଳା ବିଶ୍ବର ଯେକୈାଣସି କୋଣରେ ନିଜକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ମନେ କରୁନାହାନ୍ତି। କାରଣ ପ୍ରତିଦିନ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଖବର ସାମନାକୁ ଆସୁଛି ଯାହା ବିଷୟରେ ଶୁଣି ଛାତି ଥରି ଯାଉଛି। ମହିଳା ସୁରକ୍ଷା ସହ ଜଡ଼ିତ ବିଭିନ୍ନ ଆଇନ ରହିଥିବା ସତ୍ତେ ଦେଶରେ ଅପରାଧ ସଂଖ୍ୟା କମୁନାହିଁ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଦେଶରେ ପ୍ରତି ଘଣ୍ଟାରେ ୪ଜଣଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥାଏ। ଦୁଷ୍କର୍ମ,ହତ୍ୟା,ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଖବର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରୁଛି। ମହିଳା ଏବଂ ଛୋଟ ଛୋଟ ଶିଶୁଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଖବର ଅନେକ ମାତ୍ରାରେ ଆସୁଅଛି।

ପ୍ରଶାସନ ଏହାକୁ ରୋକିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି କିନ୍ତୁ ଅପରାଧୀ ଏସବୁ କରିବାକୁ ପଛାଉନାହାନ୍ତି।ଆଜି ଆମେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବା ଯାହାକୁ ଜାଣି ଆପଣଙ୍କ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରିଯିବ।

ଏହି ଘଟଣାଟି ହେଉଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ସତନା ଜିଲ୍ଲାର। ଏଠାରେ ଥିବା ଧାର୍ମିକ ନଗରୀର ଚିତ୍ରକୂଟରେ ଜଣେ ସାଧୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି। ପୋଲିସ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ସାଧୁକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ସାଧୁର ନାଁ ରାମେଶ୍ବର ଦାସ। ଏହି ସାଧୁ ଜଣକ ଟିକମଗଡ଼ରୁ ସ୍ବାମୀ ଏବଂ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଆସିଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି।

ମହିଳା ଜଣକ ଗୁରୁବାର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାରୁ ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସାଧୁକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୋଲିସ୍ ଏ ମାମଲାରେ ସାଧୁ ସହ ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି ରଖିଛି।

   Related Posts