Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନା ଭୟରେ କଠୋର ହେଲା ହଂକଂ: ଭାରତକୁ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ, ୩ ମେ ଯାଏଁ ଲାଗିଲା କଟକଣା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ନଳକୂପ ଅଛି ହେଲେ ପାଣି ବାହାରୁନି, ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ସରପଞ୍ଚ, ପଞ୍ଚାୟତ ଓ ବ୍ଲକ୍ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଲଡୁଗାଁରେ ବଢିଲା ସଟ୍ ଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଆଉ ୪ଦିନ ରହିବ ବଳବତ୍ତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୪ହଜାର ଟପିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୪୪୫ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କରୋନା ନେଲା ଜୀବନ: ପରଲୋକରେ ଜେଡିୟୁ ବିଧାୟକ ମେଓ୍ୱାଲାଲ ଚୌଧୁରୀ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ନୂଆ SOP ଲାଗୁ, ରାଜ୍ୟ ବାହାରର ଦର୍ଶନାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍‌ରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ନିକଟରେ ପଡିଛି ଏକ ସାଇକେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୫ ସହରରେ ପାରଦ ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଟପିଲା, ଆଗକୁ ଆହୁରି ବଢିବ ତାତି
  • ||

ନିଜ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଡିସେମ୍ବରରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ବ୍ୟାଡ଼ମିଣ୍ଟନ ଖେଳାଳି ସାଇନା ନେହୱାଲ

27/09/2018 at 12:48 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୯ : ଭାରତର ମହିଳା ବ୍ୟାଡ଼ମିଣ୍ଟନ ଖେଳାଳି ସାଇନା ନେହୱାଲ ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ବରରେ ୧୬ତାରିଖରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସାଇନା ବ୍ୟାଡ଼ ମିଣ୍ଟନ ଖେଳାଳି ତଥା ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ପି.କଶ୍ୟପଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ | ୧୬ତାରିଖରେ ବିବାହ ପରେ ଡିସେମ୍ବରରେ ୨୧ ତାରିଖରେ ଏକ ବଡ ରିସେପ୍ସନ ପାର୍ଟିର ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜନ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି |
ସାଇନା ଏବଂ କଶ୍ୟପଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଦୁହେଁ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ କେବେ ଅସ୍ବୀକାର କରିନାହାନ୍ତି କି ଖୋଲାଖୋଲି ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ ମଧ୍ୟ କରିନାହାନ୍ତି |
୨୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ସାଇନା ୱାର୍ଲଡ ମହିଳା ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ରେଂକିଙ୍ଗରେ ଦଶମ ସ୍ଥାନରେ ଥିବାବେଳେ ୩୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ କଶ୍ୟପ ୱାର୍ଲଡ ରେଂକିଙ୍ଗରେ ୫୭ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି | ପୂର୍ବରୁ କଶ୍ୟପ ୱାର୍ଲଡ ରେଂକିଙ୍ଗରେ ଷଷ୍ଠ ସ୍ଥାନରେ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଗୋଡରେ ଆଘାତ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ରେଂକିଙ୍ଗ ବହୁତ ତଳକୁ ଖସି ଆସିଥିଲା | ତେବେ ଦୁହେଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବାସିନ୍ଦା ଏବଂ ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ହେଲା ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି |
ତେବେ ସାଇନା ଏବଂ କଶ୍ୟପ ଯିଏକି ବ୍ୟାଡ଼ ମିଣ୍ଟନ କୋର୍ଟରୁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦ୍ବିତୀୟ ଯୋଡି | ତାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଜ୍ଵାଲା ଗୁଟଟା ଏବଂ ଚେତନ ଆନନ୍ଦ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବିବାହର ୬ବର୍ଷ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ଓ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ |

   Related Posts