Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବରକୁ ଏବେ ଯାଏଁ ସତ ଭାବିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ସାରା,କହି ବି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି କିଛି : ସୈଫ କହିଲେ ଝିଅର କଥା

17/06/2020 at 11:37 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୬: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବରରେ ସମସ୍ତେ ସ୍ତବ୍ଧ ଅଛନ୍ତି। କାହାକୁ ବିଶ୍ବାସ ହେଉନାହିଁ ଯେ ଏତେ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ ଅଭିନେତା କିପରି ହଠାତ୍ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିନେବେ। ଏବେ ନିକଟରେ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରଲୋକ ପରେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ କିଛି କଥା କହିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରଲୋକ​‌ ପରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମର୍ମାହତ ଅଛନ୍ତି। ସାରା ନିଜ ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ‘କେଦାରନାଥ’ରୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ସହ ସୁଶାନ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ।

ସୈଫ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ଯେ ସେ ଏ ବିଷୟରେ କଥା ହେବେ ବୋଲି ସାରା ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ। ଦୁଃଖୀ ସହ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମର୍ମାହତ ଅଛନ୍ତି। ସାରା ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବୁଦ୍ଧିମାନ୍ ଥିଲେ। ସେ ଯେ କୌଣସି ଟପିକ୍ ଉପରେ କଥା କହିପାରୁଥିଲେ। ଫିଟ୍ ହେବା ସହ ସେ ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ଭଲ ଅଭିନେତା ଥିଲେ।

ସୈଫ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ ବେଚାରା’ରେ ଗେଷ୍ଟ୍ ଆପିୟେରାନ୍ସ ଦେଇଥିଲେ। ସୈଫଙ୍କ ଗେଷ୍ଟ ଆପିୟେରାନ୍ସରେ ସୁଶାନ୍ତ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସି ଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଅନେକ ଜିନିଷକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ କହିପାରିନଥିଲେ ଯାହା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଖରାପ ଲାଗୁଛି। ତାଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କାମ କରି ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥିଲା। ‘ଦିଲ୍ ବେଚାରା’ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ରିଲିଜ ହୋଇନାହିଁ। ଏହା ‘ଦ ଫଲ୍ଟ ଇନ୍ ଆଓ୍ବାର ଷ୍ଟାର’ର ହିନ୍ଦୀ ରୂପାନ୍ତରଣ।

   Related Posts