Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL)ରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଆଉ ୨ଟି ନୂଆ ଟିମ । ୨ ଟିମ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩୬୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

୨୯ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଥାପିଲେ ସାଇ ପଲ୍ଲଭୀ , ଏହି କାରଣରୁ ଏଡାଇ ଦେଇଛନ୍ତି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ଡିଲ୍

9/05/2021 at 1:53 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୦୫: ତେଲୁଗୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାଇ ପଲ୍ଲଭୀ ଆଜି ତାଙ୍କର ୨୯ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସାଇ ବହୁତ ଫେମ୍ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅଛନ୍ତି । ସେ ପ୍ରେମମ୍ ଫିଲ୍ମରୁ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମରୁ ସାଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିପାରିଥିଲେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ମଜାଦାର କଥା …

sai pallavi

ସାଇ ପଲ୍ଲଭୀ କେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଡାକ୍ତରୀ ଡିଗ୍ରୀ ରହିଛି। ସାଇ ଯଦି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇନଥାନ୍ତେ ତେବେ ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ହୋଇଥାନ୍ତେ । ୨୦୧୪ ରେ, ସେ ଯେତେବେଳେ ପଢୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଫିଲ୍ମ ‘ପ୍ରେମମ୍’ରେ’ ମଲାର’ର ଭୂମିକା ପାଇଁ ଏକ ଅଫର ପାଇଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ ।

ଏହା ପରେ ତାଙ୍କର ମାଲାୟାଲମ୍ ଫିଲ୍ମ ‘କାଳୀ’ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା । ସାଇ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ବ୍ୟତୀତ ଜଣେ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ମଧ୍ୟ । ସାଇ କଦାପି ନୃତ୍ୟ ତାଲିମ ନେଇନଥିଲେ । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଲ୍ଲଭୀ ମାତ୍ର ୧୫ ଟି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏତେ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଏକ ବଡ଼ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିପାରିଛନ୍ତି ।

साई पल्लबी

ସାଇ ପାଲ୍ଲାଭି ବିନା ମେକଅପ୍ ରେ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ, ସେ ସିନେ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ । ସାଇ ଦୁଇ କୋଟିର ଫେୟାରନେସ୍ କ୍ରିମର ଏକ ବିଜ୍ଞାପନକୁ ମଧ୍ୟ ମନା କରିସାରିଛନ୍ତି । ଏହି କ୍ରିମ୍ ଗୋରା ହେବା ପାଇଁ ଥିଲା । ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ନାପସନ୍ଦ କରି ସାଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ମେକଅପ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପକାଉଥିବା କିଛି ପଦୋନ୍ନତିର ଅଂଶ ହେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। ସାଇଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯାହା ପ୍ରାକୃତିକ ତାହା ଭଲ ।

   Related Posts