Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଲାଗି ରହିଛି ବର୍ଷା, ବାତ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସଜାଗ ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ପ୍ରଭାବ : ମାଡି ଆସିବ ସମୁଦ୍ର, ଉଠିବ ବଡ ଜୁଆର
  • ||

ମଡେଲଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ : ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଉପରେ ଲଗାଇଥିଲେ ନ୍ୟୁଡ୍ ଅଡିସନ୍ ର ଅଭିଯୋଗ

23/07/2021 at 3:34 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୦୭ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଗିରଫ ହେବା ଦିନଠାରୁ ଏହି ମାମଲାରେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ଖୁଲାସା ହେଉଛି । ରାଜ ଗିରଫ ହେବା ପରେ ଅନେକ ମଡେଲ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧ ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାଗାରିକା ଶୋନା ସୁମନ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରି କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟୁଡ୍ ଅଡିସନ ପାଇଁ କୁହାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାଗାରିକା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ କଲ୍ ଏବଂ ମେସେଜ୍ ଆସୁଛି।

PunjabKesari

ସାଗାରିକା କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ କାରଣ ମୋତେ ସମସ୍ତ ଅନଲାଇନ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ କଲ୍ ଆସୁଛି । ସେମାନେ ମୋତେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବା ଏବଂ ବଳାତ୍କାରର ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି । ମୋତେ ବିଭିନ୍ନ ନମ୍ବରରୁ ଫୋନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା କ’ଣ ଭୁଲ୍ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ପଚାରୁଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସାଗାରିକା ରାଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଅଶ୍ଳୀଳ ରାକେଟର ଏକ ଅଂଶ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ଉଚିତ୍। ସାଗାରିକା ଶୋନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଜଣେ ମଡେଲ, ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୦ ରେ ମୋତେ ଉମେଶ କାମତଙ୍କର କଲ ଆସିଥିଲା ​​ଏବଂ ମୋତେ ଏକ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ପ୍ରଡ୍ୟୁସ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ।

PunjabKesari

ସାଗାରିକା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଭିଡିଓ କଲ୍ ରେ ଅଡିସନ ନାମରେ ମୋତେ ନ୍ୟୁଡ୍ ଅଡିସନର ଅଫର ଦିଆଯାଇଥିଲା । ସେମାନେ ତିନିଜଣ ଥିଲେ, ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଉମେଶ କାମତ, ଜଣଙ୍କର ଚେହେରା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉ ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏହା ସମ୍ଭବତଃ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଥିଲେ, କାରଣ ଉମେଶ କାମତ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ନାମ ନେଉଥିଲେ ଯେ ସେ ଚାଲୁଥିବା ସମସ୍ତ ସାଇଟର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି। ମୁଁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ଉଚିତ୍।

   Related Posts