Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବୁଧବାର ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ଦିନକିଆ ସିରିଜ୍
  • ||
  • ଗ୍ଲୋବାଲ ମେୟର୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ-୨୦୨୧: ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ସହରରେ ରାଉରକେଲା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଆଶ୍ରମରେ ଜଣେ ସାଧୁ ଓ ତାଙ୍କ ସେବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା : କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ

24/05/2020 at 11:00 AM

ନାନ୍ଦେଡ ୨୪/୦୫ : ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ନାନ୍ଦେଡରେ ଜଣେ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ଆଶ୍ରମରେ ଜଣେ ସାଧୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସେବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି | ସାଧୁଙ୍କ ମୃତଦେହ ଆଶ୍ରମରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବାବେଳେ ସେବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଆଶ୍ରମ ଠାରୁ କିଛି ଦୂରରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା | ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି | ପୋଲିସ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି | ତେବେ ହତ୍ୟାର କାରଣ ଏଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ପାଲଘରରେ ଦୁଇ ଜଣ ସାଧୁଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା | ସେହି ମାମଲା ଶାନ୍ତ ପଡ଼ିନଥିବାବେଳେ ପୁଣି ସାଧୁଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସାଧୁ ହେଲେ ସଦ୍ଗୁରୁ ଶିବାଚାର୍ଯ୍ୟ ନାଗଠଣକର | ସକାଳୁ ତାଙ୍କ ଶିଷ୍ୟ ଆସି ଆଶ୍ରମରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଡିଥିବା ଦେଖି ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ସୂଚନା ଆପି ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି |

ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ହତ୍ୟାର କାରଣ ଚୋରି ହୋଇଥାଇପାରେ ବୋଲି ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି | କାରଣ ଆଶ୍ରମରେ ଜିନିଷପତ୍ର ଏପଟେ ସେପଟେ ବିଛେଇ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲା | ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ସହ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି | 

   Related Posts