Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସ୍ଵୀକାର କଲେନି କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ, ନିଜ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2021: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବିଜୟରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍, ପନ୍ତଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ କହ୍ନେୟା କୁମାର ଓ ଜିଗ୍ନେଶ ମେଓ୍ଵାଣୀ, ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରହଣ କଲେ ସଦସ୍ୟତା
  • ||
  • ହରିୟାଣା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||

‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲାତା ହେ’ ଧାରାବାହିକର ୩ଜଣ କଳାକାରଙ୍କୁ କରୋନା : ସଚିନ ତ୍ୟାଗୀ ,ସମୀର ଓଁକାର,ସ୍ବାତୀ ଚିଟନିସଙ୍କ ସମେତ ୪ଜଣ କୃ ମେମ୍ବର ସଂକ୍ରମିତ

25/08/2020 at 12:11 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୮: କରୋନା ଭାଇରସର ପ୍ରକୋପ କମିବାର ନାଁ ନେଉ ନାହିଁ। ଏହା ଦିନକୁ ଦିନ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକ୍ରାନ୍ତ କରୁଛି। ଏପରିକି ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଟିଭି ଶୋ ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲାତା ହେ’ର ୩ଜଣ କଳାକାରଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି। ଏହି ୩ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଚିନ ତ୍ୟାଗୀ,ସମୀର ଓଁକାର,ସ୍ବାତୀ ଚିଟନିସଙ୍କ ନାଁ ସାମିଲ ରହିଛି।

ଏହି ୩ଜଣଙ୍କ ସହ ୪ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ମଧ୍ୟ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏମାନେ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହେବା ପରେ ମେକର୍ସ ଏକ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ଜାରି କରି ଏବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲାତା ହେ’ର କଳାକାର ସଚିନ ତ୍ୟାଗୀ,ସମୀର ଓଁକାର,ସ୍ବାତୀ ଚିଟନିସ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୩ଜଣଙ୍କଠାରେ କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ନଥିଲା।

ଏ​‌ବେ ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବିଏମସିର ପରାମର୍ଶ ମୁତାବକ ସେମାନଙ୍କୁ ଘରେ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରଖାଯାଇଛି। ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ପୂରା ସେଟକୁ ସାନିଟାଇଜ କରାଯାଇଛି। ଏବେ ସମ​‌ସ୍ତେ ହୋମ୍ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହି ମେଡିକାଲ୍ ସୁବିଧା ପାଉଛନ୍ତି।

   Related Posts