Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

କରୋନା ମୁକାବିଲା: ପୁଣି ହୃଦୟ ଜିଣିଲେ ସଚିନ, ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ ପରେ ଏବେ ୫୦୦୦ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେବେ ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ

11/04/2020 at 2:09 PM

ମୁମ୍ବାଇ, ୧୧|୦୪:  ଭାରତରେ ଦିନକୁ ଦିନ କରୋନା ଭାଇରସର ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି । ଏବେସୁଦ୍ଧା ଦେଶରେ ୬ହଜାରରୁ ଅଧିକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଭାଇରସ ବିରୋଧି ମୁକାବିଲାରେ ବିଶ୍ୱର ମହାନ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ପୂର୍ବରୁ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିଲେ । ଏବେ ସେ ଆଉ ଏକ ବଡ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ସେ ୫ ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଇବେ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଏକ ଏନଜିଓ ଟ୍ୱିଟ କରି ସଚିନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛି ।

ଏନଜିଓ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ କହିଛି ଯେ, ସଚିନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ । ଏହି ଉଦ୍ୟମ ପାଇଁ ସଚିନ ଏକ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ସଙ୍ଗଠନ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ଖାଇବାକୁ ପାଉନଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ । ସଚିନ ଏକ ମାସ ଯାଏଁ ରାସନ ସାମଗ୍ରୀର ଦାୟିତ୍ୱ ନେବେ । ଏହାପରେ ସଚିନ ଏହି ଏନଜିଓକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ଜଣାଇଲେ ଧନ୍ୟବାଦ

ଏହି ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରଖାଯାଉଛି । ଲୋକଙ୍କ ଟେଷ୍ଟିଂ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରହିଛି । କିନ୍ତୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ ପାଇଁ ସ୍ଥାନର ଅଭାବ ରହିଛି । ଏହାକୁ ନଜରରେ ରଖି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ଏକ ଭଲ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ସଚିନ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ସରକାର ବର୍ଲୀରେ ଥିବା ନ୍ୟାଶନାଲ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ କ୍ଲବକୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ ଓ୍ୱାର୍ଡରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ଲଚିନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଜରୁରୀ ଥିଲା । ସରକାର କରୋନା ମୁକାବିଲାରେ ଭଲ ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts