Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ସେ ବୋଧ ହୁଏ ସଚ୍ଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି , କଂଗ୍ରେସ ଛାଡିବା ନେଇ ବିଜେପିର ଦାବି ଉପରେ କାହାକୁ ଏପରି କହିଲେ ପାଇଲଟ୍ ?

11/06/2021 at 3:40 PM

ଜୟପୁର ୧୧/ ୦୬ : ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦେବେନି କଂଗ୍ରେସ ନେତା ସଚିନ ପାଇଲଟ । ରାଜସ୍ଥାନ କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟରେ ଲାଗିରହିଥିବା ରାଜନୈତିକ ସଙ୍କଟ ଏବେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେ ସଚିନ ପାଇଲଟ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେବେ । କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ଏହାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ପାଇଲଟ । ବିଜେପିକୁ ଯିବା ଖବର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଛ । ଏହାକୁ ନେଇ ମିଛ ଖବର ପ୍ରଚାର କରାଯାଉଛି ବୋଲି ପାଇଲଟ କହିଛନ୍ତି । ବଜେପି ନେତ୍ରୀ ରୀତା ବହୁଗୁଣାଙ୍କ ବୟାନର ମଧ୍ୟ ଜବାବ ରଖିଛନ୍ତି ସଚିନ ପାଇଲଟ ।


ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ରୀତା ବହୁୁଗୁଣା କହିଥିଲେ ଯେ, ସଚିନ ପାଇଲଟ ଖୁବଶୀଘ୍ର ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ରାଜସ୍ଥାନ ରାଜନୀତିରେ ଏକ ବଡଧରଣର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା କହିଥିଲା ରୀତା । ଏହାର ଜବାବ ଦେବାକୁ ଯାଇ ପାଇଲଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ରୀତା ବହୁଗୁଣା ଅନ୍ୟ କେଉଁ ସଚିନଙ୍କୁ ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେବାକୁ କହୁଥିବେ । ବୋଧ ହୁଏ କ୍ରିକେଟର ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ କଥା କହୁଥିବେ । ମୋ କଥା କହୁନଥିବେ ।’

ଦେଶରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଏବଂ ଡିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସାରା ଦେଶରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଶୁକ୍ରବାର ଆନ୍ଦୋଳନ କରିଛି କଂଗ୍ରେସ । ସଚିନ ପାଇଲଯ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରତିବାଦରେ ସାମିଲ ହେବା ସହିତ କେନ୍ଦ୍ରକୁ କଡା ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଧାରଣା ପରେ ସଚିନ ପାଇଲଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ ଦେଶରେ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ମହଙ୍ଗା ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏଥି ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ହିଁ ଦାୟୀ । ପେଟ୍ରୋଲ ଏବଂ ଡିଜେଲ ଦର ମଧ୍ୟ ଆକାଶ ଛୁଆଁ ହେଲାଣି ।ଏଲପିଜି ମୂଲ୍ୟ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଛି । ଆଜି ଦେଶରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ କେନ୍ଦ୍ରର ଆଖି ଖୋଲିବାକୁ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି । ଦେଶରେ ଟ୍ୟାକ୍ସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ଏହା ସରକାରଙ୍କ ପକେଟକୁ ଯାଉଛି। ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପକେଟକୁ ଦରଦାମ ବୃଦ୍ଧି ସୁହାଉନି ।

   Related Posts