Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ବଲିଉଡରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ଋଷୀୟ ଯୁବତୀ ପୋଲିସ ବିରୋଧରେ ଆଣିଲେ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ

12/10/2019 at 4:00 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୨|୧୦: ଅବିନେତ୍ରୀ ହେବାଲାଗି ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିବା ଜଣେ ଋଷୀୟ ମହିଳା ପୋଲିସ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଗତ ୧୨ବର୍ଷ ଧରି ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଦିକାରୀ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଆସୁଛନ୍ତି ।କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କର ଗର୍ଭପାତ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।

ପିଡୀତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ୨୦୦୪ ମସିହାରେ ବଲିଉଡରେ ଅଭିନୟ କରିବା ଆଶା ନେଇ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲେ।ଫେରିବାବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଭିସା ସମାପ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ପୋଲିସ ଇନ୍‌ସ୍ପେକଟର ଅନୀଲ ଯାଦବଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହୋଇଥିଲା।

 ଅନୀଲ ତାହ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନକଲି ପାସପୋର୍ଟ ତିଆରି କରି ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଅନୀଲ ତାଙ୍କ ଅସଲି ରଂଗ ଦେଖାଇଥିଲେ। ନକଲି ପାସପୋର୍ଟ ଆଧାରରେ ସେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ଧମକ ଦେଇ ତାଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଥର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଏହି ବିଦେଶିନୀଙ୍କ ବାରମ୍ବାର ଗର୍ଭପାତ ମଧ୍ୟ କରାଇଥିଲା।

ବାରମ୍ବାର ଏଭଳି ହେବା ଯୋଗୁଁ ଅନୀଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିଦେଶିନୀ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଧମକଦେଇଥିଲେ।ଫଳରେ ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଇ ଅନୀଲ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏବେ ତାଙ୍କର ୫ ବର୍ଷର ସନ୍ତାନ ଅଛି।

ବିଦେଶୀ ମହିଳାଙ୍କ ଓକିଲ କହିବା ଅନୁସାରେ ଅନୀଲ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ।ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଋଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ଜାଣିବାପରେ ସଂପୃକ୍ତ ପୋଲିସ  ଅଧିକାରୀ ପୀଡିତା ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା। ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ମହିଳା ନିଜ ପୁଅ ସହ ଅଲଗା ହୋଇ ରହୁଥିଲେ। ହେଲେ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ପିଛା ଛାଡିନଥିଲା। ଅଲଗା ଘରେ ରହିବା ସତ୍ତ୍ବେ ସେ ସେଠାକୁ ଯାଇ ମାଆ ପୁଅଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲା। ଶେଷରେ ପୀଡିତା ଏହି ଅତ୍ୟାଚାର ଓ ଦୁଷ୍କର୍ମ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ।        

   Related Posts