Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ସେଲ୍‌ଫି କୁଇନ୍ ଆଞ୍ଜେଲା… ଭୟଙ୍କର ସ୍ଥାନରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ଥରିଯାଏ ଛାତି

28/01/2020 at 12:05 PM

ମସ୍କୋ ୨୮।୧: ଆଜିକାଲି ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କୁ ସେଲଫି ମାନିଆ ଘାରିଛି । ଲୋକମାନେ ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ସେଲଫିଟିଏ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବାକୁ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏମିତିକି ଏଥିପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର କଠିନ ପ୍ରୟାସ ମଧ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଯେମିତିକି ସେମାନଙ୍କ ଫଟୋ ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ମନଲୋଭା ହୋଇପାରିବ ।

କିଛି ଲୋକ ସେଲଫିଟିଏ ପାଇଁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ କାମ କରିବାକୁ ପଛାଉନାହାନ୍ତି । ପିଲାଠୁ ବୁଢା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସେଲଫି ଫିଭର ଚଢିଛି ।

କିଛି ଲୋକ ସେଲଫି ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କରୁନାହାନ୍ତି। ଗାଧୁଆଘରେ, ଜିମ୍ ରେ, ପାଣିରେ, ବିଛଣାରେ ସେଲଫି ଉଠାଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ୍ କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

ଆଉ କିଛି ଜଣ ସେଲଫିଟିଏ ପାଇଁ ନିଜ ଜୀବନ ହରାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଲୋକଙ୍କୁ ସେଲଫି ନିଶା ଏତେମାତ୍ରାରେ ଘାରିଛି ଯେ, ସେମାନେ ଭଲ ମନ୍ଦ ବୁଝୁନାହାନ୍ତି । ଯାହା ଫଳରେ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜୀବନ ଚାଲିଯାଉଛି ।

ତେବେ ବିଶ୍ବରେ ଏମିତି ଜଣେ ସେଲଫି କୁଇନ୍ ଅଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ଯେକେହି ବି ଭୟରେ ଥରିଉଠିବେ । ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଋଷିଆର ଆଞ୍ଜେଲା ନିକୋଲ ।

ଆଞ୍ଜେଲା ସେଲଫିଟିଏ ହେଉ ଅବା ଫଟୋଟିଏ ନେବା ପାଇଁ ବିପଜ୍ଜନକ ସ୍ଥାନକୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଫଟୋରେ ଅଧିକ ରୋମାଞ୍ଚ ଭରିବା ପାଇଁ ସେ ସୁଉଚ୍ଚ ବିଲ୍ଡିଂ ଉପରେ ଫଟୋଟିଏ ନେବା ପାଇଁ ବେଶ୍ ଆଗ୍ରହୀ ଥାଆନ୍ତି ।

ଏଥିପାଇଁ ସେ ସାରା ବିଶ୍ବ ଭ୍ରମଣ କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦର ସ୍ଥାନରେ ସେଲଫିଟିଏ ନେଇଥାନ୍ତି । ସେଲଫିଟିଏ ନେବା ପରେ ଏଞ୍ଜେଲା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାହାକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିଥାନ୍ତି ।

ଏଞ୍ଜେଲା ଖୋଦି ଜଣେ ଭଲ ଫଟୋଗ୍ରାଫର । ସେ ନିଜେ ତାଙ୍କ ସେଲଫି ଉଠାଇଥାନ୍ତି ଅଥବା ଅନ୍ୟ କାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଫଟୋଟିଏ ଉଠାଇଥାନ୍ତି ।  ଆଞ୍ଜେଲାଙ୍କୁ ଆମେ ବିଶ୍ବର ସବୁଠୁ ଭୟଙ୍କର ସେଲଫି କୁଇନ୍ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସମ୍ବୋଧନ କରିପାରିବା ।

   Related Posts