Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୪ରେ ରୁବିନାଙ୍କ ବଡ଼ ଖୁଲାସା : ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦିଆନିଆ ପୂର୍ବରୁ ସ୍ବାମୀ ଅଭିନବଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ନଭେମ୍ବର ଯାଏଁ ସମୟ

30/11/2020 at 1:39 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦/୧୧: ଟେଲିଭିଜନ ରିୟଲିଟି ଶୋ ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୪ରେ ଏବର୍ଷ ‘ଶକ୍ତି ଅସ୍ତିତ୍ବ କେ ଏହସାସ’ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୁବିନା ଦିଲାଏକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଅଭିନବ ଶୁକ୍ଳା ଭାଗ ନେଇଛନ୍ତି। ଉଭୟେ ଲଗାତାର ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ପରଫର୍ମ କରି ଶୋରେ ତିଷ୍ଠିଛନ୍ତି ଏବଂ ପରସ୍ପରକୁ ଜୋରସୋରରେ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। ଲଗାତାର କପଲ୍ସ ଗୋଲ୍ସ ସେଟ୍ କରୁଥିବା ରୁବିନା- ଅଭିନବ ଜଣେ ଆଇଡଲ୍ କପଲ୍ ହୋଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ରୁବିନା ଏକ ଟାସ୍କ ସମୟରେ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁହେଁ ଏବର୍ଷ ଅଲଗା ହୋଇଥାନ୍ତେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ନଭେମ୍ବର ମାସ ଯାଏଁ ସମୟ ଦେଇଥିଲେ।

  ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୪ର ଫିନାଲେ ହେବ ଯେଉଁଥିରେ ପାଖାପାଖି ୪ଜଣ ସଦସ୍ୟ ହିଁ ଆଗକୁ ଯିବେ। ଏପରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଦସ୍ୟ ଘରେ ତିଷ୍ଠି ରହିବା ପାଇଁ ଜୋରଦାର ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ବିଗ୍ ବସ୍ ଏକ ଟାସ୍କ ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନ ସହ ଜଡ଼ିତ ବଡ଼ ରହସ୍ୟ ବିଗ୍ ବସ୍ ସମ୍ମୁଖରେ କହିବାର ଥିଲା। ଏଥିରେ ରୁବିନା ନିଜର ଏବଂ ଅଭିନବଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ,ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇଥାନ୍ତେ,କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ନଭେମ୍ବର ଯାଏଁ ଟାଇମ୍ ଦେଇଥିଲେ।

ଏହା କହି ରୁବିନା ବହୁତ ଇମୋସନାଲ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ଲୁହକୁ ରୋକି ପାରିନଥିଲେ। ଆଗକୁ ରୁବିନା କହିଥିଲେ ଯେ ,‘ ଆମର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହେବାର ଥିଲା,ଯଦି ଏଠାରେ ସେମାନେ ଏକାଠି ଆସିନଥାନ୍ତେ ତେବେ ସେମାନେ ଏକାଠି ରହିପାରିନଥାନ୍ତେ। କନଫେସନ ପରେ ଅଭିନବ ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଛନ୍ତି।

  ରୁବିନାଙ୍କ ଏହି ବଡ଼ କନଫେସନ ପରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ ଅଭିନବ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିର ନିନ୍ଦା କରିଥିଲେ। ଅଭିନବ କହିଥିଲେ ଯେ ଏବେ ଏହି ଖବର ଚାରିଆଡ଼େ ବ୍ୟାପିଯିବ। ଏହା ସେମାନଙ୍କ ସିକ୍ରେଟ୍ ଥିଲା ଯାହା ଏବେ ପୂରା ବିଶ୍ବକୁ ଜଣା ପଡ଼ିଯାଇଛି। ରୁବିନାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ ଖାନ୍ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରିମିୟର ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମତାନ୍ତର କଥା କହିଥିଲେ।

ରୁବିନା ଏବଂ ଅଭିନବଙ୍କ ବିବାହ ୨୦୧୮ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏବର୍ଷ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲୁଥିବା ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ସେମାନେ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

 

   Related Posts