Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ଫେଲ୍ ମାରିଲା ବ୍ୟାଟିଂ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ନିକଟରୁ ୩୧ ରନରେ ହାରିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ତୃତୀୟ ଲହର ଚାଲିଛି, ତଥାପି ଭୟଭୀତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ: ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୋଲିସ କବଜାରେ ୩ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ, ୧୭୨ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • କ୍ୟାପଟେନ୍ ପଦ ଛାଡିବା ପରେ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ରେ ସୁଧାର, ଟପ୍-୧୦କୁ ଫେରିଲେ ବୁମରା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି; ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ଜାଆଁଳା ଭାଇ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶି ପାରନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୌର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ- ପାର୍ଟି ମୋର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲା
  • ||
  • ଭାରତର ଷ୍ଟାର ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା, ୨୦୨୨ ହେବ ଶେଷ ସିଜିନ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ରବିବାରରେ ଖୋଲା ରହିଲା ଆରଟିଓ ଅଫିସ୍ : ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଚାକିରିଆଙ୍କ ଭିଡ, ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଲାଇନ୍ ବ୍ୟବସ୍ଥା ନଥିବାରୁ ଅସନ୍ତୋଷ

15/09/2019 at 6:15 PM

କଟକ ୧୫।୯: ସରକାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁସାରେ ଆଜି ରବିବାରରେ ମଧ୍ୟ ଖୋଲା ରହିଲା ଆରଟିଓ ଅଫିସ୍ । କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଦିନ ମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଆଜି ଆର୍‌ଟିଓ ଅଫିସରେ ସେତେଟା ଭିଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ନଥିଲା । ଅଧିକାଂଶ ସରକାରଙ୍କ ଏହି ପଦକ୍ଷେପକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ଆଜି ଗାଡି କାଗଜପତ୍ର କାମ ପାଇଁ ଆରଟିଓ ଅଫିସରେ ଚାକିରିଆମାନଙ୍କର ଭିଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ହେଲେ ଆଜି କେବଳ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାମ ହେଉଥିବାରୁ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ନିରାଶ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ସେପଟେ କଟକ ଆରଟିଓ ଅଫିସରେ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଲାଇନ୍ ବ୍ୟବସ୍ଥା ନଥିବାରୁ କିଛି ମହିଳା ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ।

ସରକାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ । ତେଣୁ ଆଜି ରବିବାର ହେଲେ ବି ଖୋଲା ରହିଲା ଆର୍‌ଟିଓ ଅଫିସ୍ । ତେବେ ଅନ୍ୟ ଦିନ ଗୁଡିକରେ କଟକ ଆର୍‌ଟିଓ ଅଫିସ୍ ରେ ଯେତିକି ଭିଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ, ଆଜି ସେତେଟା ଭିଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନଥିଲା । ଗାଡି କାଗଜପତ୍ର ଠିକ୍ କରିବା ପାଇଁ କଟକ ଆର୍‌ଟିଓକୁ ଆସିଥିବା ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଚାକିରିଆ ଶ୍ରେଣୀର ଥିଲେ ।

ଆଜି ଗୋଟିଏ ଦିନ ଛୁଟି ଥିବାରୁ ଗାଡି କାଗଜପତ୍ର ଠିକ୍ କରିବା ପାଇଁ ଆରଟିଓ ଅଫିସ୍ ଆସିଥିଲେ । ହେଲେ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ନିରାଶ ହେବାକୁ ପଡିଛି । କାରଣ ରବିବାର କେବଳ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାମ ହେଉଛି । ସେପଟେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କଟକ ଆରଟିଓ ଅଫିସ୍ ରେ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଲାଇନ୍ ନଥିବାରୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ମହିଳା ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ।

ଙ୍କୁ ଆଜି ନିରାଶ ହେବାକୁ ପଡିଛି । କାରଣ ରବିବାର କେବଳ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାମ ହେଉଛି । ସେପଟେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କଟକ ଆରଟିଓ ଅଫିସ୍ ରେ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଲାଇନ୍ ନଥିବାରୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ମହିଳା ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ।

ଯେହେତୁ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଅଧିକାଂଶଙ୍କ ପାଖରେ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଛୁଟି ଦିନ ଗୁଡିକରେ କେବଳ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାମକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେବା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ରହିଛି ବୋଲି ଆର୍‌ଟିଓ ଅଫିସ୍ ର ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି । ଗାଡି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାଗଜପତ୍ର କାମ ଅନ୍ୟ ଦିନ ଗୁଡିକରେ ଲୋକେ କରିପାରିବେ ଓ ଏଥିପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ କାଉଣ୍ଟର ବ୍ୟବସ୍ଥା ହେଉଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଆଞ୍ଚଳିକ ପରିବହନ ଅଧିକାରୀ ।

   Related Posts