Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଜପତି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ନୂଆଗଡ଼ ଫରେଷ୍ଟର, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଶି ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଫସଲ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ଶୁଖିଲା ଓ ଖରାଟିଆ ରହିବ ପାଗ
  • ||

ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଝୋପଡିରୁ ମିଳିଲା ଏତେ ଟଙ୍କା, ଗଣି ଗଣି ଥକିଗଲେ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ମଚାରୀ

3/06/2021 at 12:59 PM

ନୌଶେରା ୩।୬: ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରର ନୌଶେରାରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏକୁଟିଆ ରହୁଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଭିକ ମାଗି କୌଣସି ପ୍ରକାରରେ ନିଜ ଗୁଜୁରାଣ ମେଣ୍ଟାଉଥିଲେ । ସଂପୃକ୍ତ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କୁ ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଗଲା ପରେ ଯେତେବେଳେ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କ ଝୋପଡି ଘରର ତଲାସୀ ନେଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୋସ୍ ଉଡିଯାଇଥିଲା । ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ଝୋପଡିରୁ ପ୍ରାୟ ୨ ଲକ୍ଷ ୬୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ମିଳିଥିଲା ।

ଝୋପଡିରେ ଥିବା ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନାରେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପଇସା ସାଇତିକି ରଖିଥିଲେ । କେଉଁଠି ଲଫାପାରେ ତ ଆଉ କେଉଁଠି ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଟଙ୍କାକୁ ଗଣିବା ପାଇଁ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବହୁ ସମୟ ଲାଗିଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର କହିଥିଲେ ଯେ, ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଏଠାରେ ୩୦ ବର୍ଷ ହେବ ରହୁଥିଲେ । ବୁଧବାର ରାଜୌରୀରୁ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟିର ଏକ ଟିମ୍ ଆସି ତାଙ୍କୁ ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି ଟିମ୍ ଘରର ଆବର୍ଜନାରେ ଥିବା ଲଫାପାରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବା ଖବର ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ବ୍ୟାପିଯାଇଥିଲା । ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲୋକ ଭିଡ ଜମାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଭିକ ମାଗୁଥିବା ବୃଦ୍ଧଙ୍କଠାରୁ ଏତେ ଟଙ୍କା ମିଳିବା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

   Related Posts