Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୯୫୯୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମାର୍ଗଶିର ଗୁରୁବାରରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ହୁଣ୍ଡି ଓ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟ ଦଙ୍ଗା ବେଳେ କେଉଁ ସରକାର ଥିଲା ? ସିବିଏସଇର ପ୍ରଶ୍ନକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଜୋର
  • ||

ନିଆ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି ରାହୁଲ୍ ସୁଧୀର , ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଏମିତି କହିଲେ ଅଭିନେତା…

30/10/2021 at 2:23 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦।୧୦ : ଟେଲି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟିର ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ପରିଚିତ ନିଆ ଶର୍ମା  । ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ନେସ୍‌ ପାଇଁ ଖୁବ୍‌ ଲୋକପ୍ରିୟ। ତାଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଅନ୍ଦାଜ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । କିଛି ନା କିଚି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଆଉ ଏକ କାରଣ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆସିଛନ୍ତି । ‘ଇସ୍କ ମେ ମରଜାଓ୍ବା’ ଫେମ୍‌ ରାହୁଲ ସୁଧୀର ଏବଂ ନିଆ ଶର୍ମା ପ୍ରାୟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଉଭୟଙ୍କ ଲିଙ୍କଅପ୍ ନେଇ ଖବର ଆସୁଛି ।  କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରାହୁଲ ସୁଧୀର ନିଆ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଥିଲେ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ  ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି, ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହିପରି କହିବା ସ୍ୱାଭାବିକ। ସେମାନେ ତ ଏପରି ଭାବିବେ। ସେମାନେ ଏହା ଭାବି କିଛି କହିବେ ନାହିଁ ଯେ ଏହି କଥା କହିବା କାହାର କ୍ୟାରିୟର କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଉପରେ କେତେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ। ଯଦି ମୁଁ କାହା ସହିତ ଅଧିକ କାମ କରିସାରିଛି ତେବେ ଏହାର ଅନ୍ୟ କିଛି ଅର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ। ଏହା ସହ ରାହୁଲ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଲୋକମାନେ ଭାବନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ଭଲ କାମ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଏକ ଦମ୍ପତି ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଦୁଇଟି ସବୁବେଳେ ଏକାଠି ଦେଖାଯାଏ । ଆରେ, ଆମେ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବା । ଆମେ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରିବା ଏବଂ ତାହା ହିଁ ଆମେ କରିଥାଉ । ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଖେଳୁ, ଆମେ ଏକାଠି, ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁ, ଆମେ ଏକାଠି ଥାଉ, ଏହାର ଅର୍ଥ ଅନ୍ୟ କିଛି ନୁହେଁ ।

ରାହୁଲ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଲୋକଙ୍କ କଥା ବୁଝିପାରୁଛି, କିନ୍ତୁ ଏହି କଥା ହେବା ବେଳେ ସେମାନେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ସେମାନେ କ’ଣ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନ୍ୟ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ମୋ ସହିତ କାହିଁକି ଏହି ସବୁ ସଂଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ? ଠିକ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ପ୍ରକୃତରେ ଅଦ୍ଭୁତ ଅନୁଭବ କରୁଛି । ହେଲେ ମୁଁ ଏବଂ ନିଆଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ସାଧାରଣ ହୋଇଗଲାଣି। ବେଳେବେଳେ ଆମେ ଏସବୁ ପଢ଼ିବା ପରେ ହସିଥାଉ ଏବଂ କହିଥାଉ ଯେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଡେଟିଂ କରୁଛୁ (ଥଟ୍ଟା କରି) ।   ଆମେ ଦୁହେଁ ହସୁ, କାରଣ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏହା ଫରକ ପଡ଼େ ନାହିଁ।

   Related Posts