Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

ପୁଅ ଜନ୍ମଦିନରେ ଆସିବାକୁ କହିଥିଲେ, ତାପୂର୍ବରୁ କୋଲକାତାରେ ଚାଲିଗଲା ପ୍ରାଣ : ରାଉରକେଲା ଘରକୁ ଆସିପାରୁନାହିଁ ମୃତଦେହ

25/07/2020 at 3:11 PM

ରାଉରକେଲା ୨୫।୦୭: କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ରାଉରକେଲାର ଜଣେ ଯୁବକ କୋଲକାତାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ତେବେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିବାର ୪ ଦିନ ହେଲାଣି କୋଲକାତାରେ ତାଙ୍କର ମୃତଦେହ ପଡ଼ି ରହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରାଉରକେଲା ଆସିପାରୁନାହିଁ।

ରାଉରକେଲା ନବକୃଷ୍ଣନଗରର ୪୨ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନନ୍ତ ଭୋଳ କୋଲକାତାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ଅନନ୍ତ ୮ ମାସ ହେଲା କୋଲକାତାରେ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ। ସେ ନିଜେ ଏକୁଟିଆ କୋଲକାତାରେ ରହୁଥିବା ବେଳେ ରାଉରକେଲାରେ ତାଙ୍କର ବାପା, ମା’, ପୁଅ ରହୁଛନ୍ତି। ୪ ବର୍ଷର ପୁଅ ଦିବ୍ୟାଂଶୁର ଗତକାଲି ଜନ୍ମଦିନ ଥିଲା। ବାପା ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲେ ଜନ୍ମଦିନରେ ଘରକୁ ଆସି ତା ପାଇଁ ସାଇକେଲ୍ କିଣିଦେବେ। ହେଲେ ଏବେ ଦିବ୍ୟାଂଶୁର ବାପା ଅନନ୍ତ ଭୋଳଙ୍କ ମୃତଦେହ ୪ ଦିନ ହେଲା କୋଲକାତାର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପଡ଼ି ରହିଛି।

ଗତ ୧୫ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କର କୋଲକାତାରେ ଦେହ ଖରାପ ହେବାରୁ ସେ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯାଇଥିଲେ। ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ଔଷଧ ଦେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୋଭିଡ୍ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇନଥିଲା, ପରେ ୨୧ ତାରିଖରେ ନିଶ୍ବାସ ପ୍ରଶ୍ବାସ ନେବାରେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବାରୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କର କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ କରାଯିବାରୁ ୨୨ ତାରିଖରେ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଥିଲା। ତେବେ ରାଉରକେଲା ପ୍ରଶାସନର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ କୋଲକାତାରେ ତାଙ୍କର ଶବ ସତ୍କାର କରାଯିବାର ବାଟ ଫିଟିଛି।

   Related Posts