Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ବିଗ୍ ବି, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ କରନ୍ ଜୋହରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ରୋନିତ୍ ରାୟ, କହିଲେ ଅନୁରୋଧ କରିନି କିନ୍ତୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି

7/09/2021 at 1:55 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭/୦୯ : ଏକ ସୁରକ୍ଷା ଏଜେନ୍ସି ଚଳାଉଥିବା ଅଭିନେତା ରୋନିତ୍ ରାୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ କରଣ ଜୋହର ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଦେୟ କେବେ ବନ୍ଦ କରିନଥିଲେ। ରୋନିତ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅନ୍ୟମାନେ ତାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇ ସେବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିବା ବେଳେ ଏହି ତିନିଜଣ ବିଲ୍ ନ ମାଗି ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିଥିଲେ।

ରେଡିଓ ହୋଷ୍ଟ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କନ୍ନନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ରୋନିତ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ବ୍ୟବସାୟର ଏକ ଅଂଶ ଯାହା ଲୋକମାନେ ଚାହୁଁନଥିବା ସେବା ପାଇଁ ଦେୟ ବନ୍ଦ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନେ ଏହା ଉପରେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ। ତେବେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବାରୁ ସେ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମିଷ୍ଟର୍ ବଚ୍ଚନ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ କରଣ ଜୋହର, ସେ ମୋତେ କେବେ ବି ଫୋନ୍ କରିନଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ମୁଁ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲି ଏହା ସବୁ ବନ୍ଦ ଅଛି, ସମସ୍ତ ପିଲା ଘରେ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ମୋତେ ଫୋନ୍ ଆସିଥିଲା ଯେ ଆମେ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ କରିଦେଇଛୁ କିନ୍ତୁ ସବୁ ଖୋଲିଯିବା ପରେ ଆମକୁ ବିଲ୍ ପଠାଇଦେବେ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏହା କରିବାକୁ କହି ନ ଥିଲି, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ତାହା କରିଥିଲେ। ମୋ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ମୋର କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲା…ସେତେବେଳେ ଆମେ ଜାଣି ନଥିଲୁ ଏହା କେତେ ଦିନ ଚାଲିବ… ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ଆମେ କଣ କରିବା? ମୋର ପେରୋଲ୍‌ରେ ୧୦୦- କର୍ମଚାରୀ ଥିଲେ – କାହାର ମା ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ, କାହାର ବାପା ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ, କାହାର ପତ୍ନୀ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ, ଗୋଟିଏ ମାସ ପୂର୍ବରୁ କାହାର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ କାହାକୁ ଘରର EMI ଦେବାକୁ ପଡୁଥିଲା- ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ସେତେବେଳେ ଆମେ ସେହି ସେତୁ ପାର କରିବା। ଆମକୁ ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।“

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜର ଇକ୍ୱିଟି ଏବଂ ଷ୍ଟକ୍ ବିକ୍ରୟ କରି ସମୟ ସହିତ ଆର୍ଥିକ ସଞ୍ଚୟରୁ ସେ ଟଙ୍କା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା କାମ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଅଟକାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ତାଙ୍କର ଅନେକ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଯାଞ୍ଚ କରି ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts