Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ଏକାଠି ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବେ ଦୀପିକା-ରୋମିଲ୍, ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନକରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ହେବେ ମୁହାଁମୁହିଁ

30/06/2019 at 10:00 AM

ମୁମ୍ବାଇ୩୦|୬: ରିୟଲିଟି ସୋ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜିନ୍ ୧୨’ ର ବିଜେତା ଟିଭି ସିରିଏଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା କକ୍କଡ ଏବେ ତାଙ୍କ ନୁଆଁ ସିରିଏଲ “କାହାଁ ହମ କାହାଁ ତୁମ୍‌” ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ବିବ ବସ୍‌ ୧୨ରେ ଦୀପିକା କକ୍କଡ଼ ଇବ୍ରାହିମ୍‌ ଓ ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ରୋମିଲ୍‌ ଚୌଧରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଶତ୍ରୁତା ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିଲା। ଶୋ ବାହାରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକା ସହ କେବେ ସ୍ପଟ୍‌ କରାଯାଇନାହିଁ।

ଅନେକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଦୀପିକା କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ରୋମିଲ୍‌ଙ୍କ ଚେହେରା କେବେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ଘରୁ ଆସିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୁଧାର ଆସିନାହିଁ । ହେଲେ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ଦୀପିକା ଓ ରୋମିଲଙ୍କୁ ଏକା ସହ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। କାରଣ ଷ୍ଟାରପ୍ଲସ୍‌ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଦୀପିକାଙ୍କ ଶୋ’ ‘କାହାଁ ହମ୍‌, କାହାଁ ତୁମ୍‌’ରେ ରୋମିଲ୍ ଚୌଧରୀଙ୍କର ଏଣ୍ଟ୍ରି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଶୋରେ ଏକାଠି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି।

ଏହି ସିରିଏଲ୍‌ର ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେ, ରୋମିଲ୍‌ ଏହି ଶୋ’ରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। କିନ୍ତୁ କେଉଁ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ତାହା ଘୋଷଣା କରାଯାଇନଥିଲା। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଶୋ’ରେ ଦୀପିକାଙ୍କର ଏକ୍ସ-ବୟପ୍ରେଣ୍ଡ ଭାବେ ରୋମିଲ୍‌ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ।ଏହି ଭିଡିଓର ଏକ ଛୋଟ କ୍ଲିପ୍‌ ରୋମିଲ୍‌ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୋୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ରୋମିଲ ଓ ଦୀପିକା ଏକ ଅନ୍ଧାର ରୁମ୍‌ରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଦୀପିକା ରୋମିଲ୍‌ଙ୍କୁ ଦେଖି ଭୟଭୀତ ହୋଇ ପଡିଛନ୍ତି। ଏହି ଶୋ’ରେ ରୋମିଲଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ହେବା ପରେ ହିନା ଖାନ୍‌ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ତେବେ ରୋମିଲ୍‌ ଏହି ଶୋରେ ନେଗେଟିଭ୍‌ ରୋଲ୍‌ ଚରିତ୍ରେରେ ଅଭିନୟ କରିବେ।

ଶୋ’ରେ କେବଳ କରନ୍‌ ବି ଗ୍ରୋବର ଓ ଦୀପିକାଙ୍କର ଯୋଡି ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଏବେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ରୋମିଲ୍‌ ଚୌଧରୀଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଦୀପିକା ଓ ରୋମିଲ୍ ରିୟଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌ରେ ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖିବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହା ସହ ସେମାନଙ୍କୁ ପରଦାରେ ମଧ୍ୟ ସେହି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ମିଳିଲା। ରୋମିଲ୍‌ଙ୍କର ନେଗେଟିଭ୍‌ ରୋଲରେ ଅଭିନୟ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ବେଶ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts