Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ଗୁରମିତ୍ ରାମ ରହିମ ସଯା କାଟୁଥିବା ଜେଲରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଢିଲା : ଜେଲ କୋଠରୀରୁ ଜବତ ହେଲା ଏହି ଜିନିଷ

9/06/2019 at 3:48 PM

ରୋହତକ ୯/୬ : ଡେରା ସଚ୍ଚା ସଉଦା ମୁଖ୍ୟ ଗୁରମିତ ରାମ ରହିମ ସିଂହ ଜେଲରେ ବନ୍ଦୀ ଥିବାବେଳେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ନେଇ ବଡ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି । ରାମ ରହିମ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ୨୦ ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡ ସଯା କାଟୁଛି ।  ରାମ ରହିମର ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଢିଲା ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସୁନରୀୟ ଜେଲର ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଢିଲା ଥିବା ଜାଣିବା ପରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ରାମ ରହିମ ରହୁଥିବା ଜେଲ କୋଠରୀରେ ଏକ ପ୍ୟାକେଟରୁ ୬ଟି ମୋବାଇଲ ଜବତ ହୋଇଛି । ଜେଲ କୋଠରୀ ଭିତରୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଜବତ ହେବା ପଛରେ ଜେଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ହାତ ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ।

ପୋଲିସ କହିବାନୁଯାୟୀ, ମୋବାଇଲ ଫୋନ ବାହାରୁ ଭିତରକୁ ଫୋପଡ଼ା ଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ବାହାରୁ କୌଣସି ଜିନିଷ ଜେଲ କୋଠରୀ ଭିତରକୁ ଆସିବା ଭଳି ଜାଗା ହିଁ ନାହିଁ । ଏପରିକି ମୋବାଇଲ ମଧ୍ୟ ଆସିବା ପାଇଁ କୌଣସି ରାସ୍ତା ନାହିଁ । 

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଗୁରୁବାର ଦିନ ପାଖାପାଖି ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ସମୟରେ ସୁନରୀୟ ଜେଲର ୧ ନମ୍ବର କୋଠରୀ ଖୋଲା ଯିବାରଥିଲା । ଏହାପୂର୍ବରୁ ୱାଡେନ ଅଜିତ ସିଂହ କୋଠରୀ ବାହାର ଜାଗା ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ । ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ୧ ନମ୍ବର ଓ ୨ ନମ୍ବର କୋଠରୀ ବାହାରେ ତାଙ୍କୁ ୨ଟି ଫ୍ରୁଟି ପ୍ୟାକେଟ ମିଳିଥିଲା । ଦୁଇଟି ପ୍ୟାକେଟ ଟେପରେ ବନ୍ଦ ହୋଇ ରହିଥିଲା ।   

ପ୍ୟାକେଟ ଉଠାଇବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଏହା ସାମାନ୍ୟ ଓଜନ ଠାରୁ ଅଧିକ ଓଜନିଆ ଜଣାପଡିଲା । ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ସେ କୋଠରୀ ଇନଚାର୍ଜ କୃଷ୍ଣ କୁମାର ଏବଂ ଉପ ସହାୟକ ଅଧିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଅଧିକାରୀ ଦୁଇଟି ଫ୍ରୁଟି ପ୍ୟାକେଟ ଖୋଲିବାରୁ ଦୁଇଟି ପାକେଟରୁ ୩ଟି ଲେଖାଏଁ ମୋବାଇଲ ବାହାରିଥିଲା । ଜେଲ କର୍ମଚାରୀ ଧର୍ମବୀର ସିଂଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ଶିବାଜୀ ନଗର ଥାନା ପୋଲିସ ଅଜଣା ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । 

   Related Posts