Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

‘ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଖୁସି କରିଛି, ସବୁ ଖେଳାଳି ନିଜର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି’-ରୋହିତ

12/10/2020 at 9:54 PM

ଦୁବାଇ,୧୨|୧୦:  ଆଇପିଏଲର ଚଳିତ ସିଜିନରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦମଦାର ଫର୍ମରେ ରହିଛି । ମୁମ୍ବାଇକୁ ହରାଇବା ଅନ୍ୟ ଦଳ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଛି । ଏହାମଧ୍ୟରେ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଅନ୍ୟ ଦଳଠୁ ଆଗରେ ରହିବା ଉପରେ ଜୋର୍ ଦେଇଛନ୍ତି । ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ଶେଷ ଲିଗ୍ ମ୍ୟାଚରେ ପଏଣ୍ଚ ଟେବୁଲରେ କିପରି ଦଳ ଆଗରେ ରହିବ ତାହା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ରୋହିତ ମୁମ୍ବାଇର ଟ୍ୱିଟର୍ ପେଜରେ ଏକ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏବେଯାଏଁ ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଭଲ ରହିଛି । ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ । ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ଶେଷ ଆଡକୁ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ଅଧିକ ରହିବ । ଏକଥା ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ମଧ୍ୟ ।

ଦିଲ୍ଲୀକୁ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହରାଇବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ପଏଣ୍ଟ ତାଲିକାରେ ଉପରେ ରହିଛି । କ୍ଲିଣ୍ଟନ୍ ଡି କକ୍ ଓ ସୂର୍ଯ୍ୟ କୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ବଳରେ ଦଳ ୧୬୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ହାସଲ କରିନେଇଥିଲା ।

ଏବେସୁଦ୍ଧା ୭ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳି ୨୧୬ ରନ୍ କରିଥିବା ରୋହିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ଖେଳାଳିମାନେ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିଛନ୍ତି । ଦଳ ଯାହା ଚର୍ଚ୍ଚା କରିଛି ଓ ଯୋଜନା ହୋଇଛି ତାକୁ ଠିକ୍ ଭାବେ ଲାଗୁ କରାଯାଇଛି । ଏହା ଆରମ୍ଭ କିମ୍ବା ଶେଷ ନୁହେଁ । ଏବେ ଟୁର୍ଣାମେଣ୍ଟ ଅଧା ହୋଇଛି । ଏପରି ଏକାଗ୍ରତା ଜାରି ରଖିବାକୁ ହେବ । ଏହା ସର୍ବଦା ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ । ଆଗାମୀ ୭ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ଏହି ସବୁ ମ୍ୟାଚକୁ ହାଲୁକା ଭାବେ ନିଆଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ .

ରବିବାର ମୁମ୍ବାଇ ତରଫରୁ ୧୫୦ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିବା ରୋହିତ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏହି ଯାତ୍ରାରେ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ନିଜ ନିଜର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦିପାଦନ କରିଛନ୍ତି । ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ସେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts