Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ପୂରା ଟିମକୁ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଛାଡି ଆଜି ମୁମ୍ବାଇ ପହଞ୍ଚିଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା

13/07/2019 at 6:58 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୩\୭:  ବିଶ୍ବକପ ସେମିଫାଇନାରେ ପରାଜୟ ପରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଦୁଃଖୀ ଦେଖାଯାଇଥିଲେ ଦୁଇଜଣ ଖେଳାଳି । ସେମାନେ ହେଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଓ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ । ସେମିଫାଇନାଲରେ ପରାସ୍ତ ପରେ ପୂରା ଭାରତୀୟ ଟିମ ଏବେ ବି ଲଣ୍ଡନର ଏକ ହୋଟେଲରେ ଅବସ୍ଥାନ କରୁଥିବାବେଳେ ଆଜି ରୋହୀତ ଶର୍ମା ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଆସିଛନ୍ତି ।

ଚଳିତ ବିଶ୍ବକପରେ ରୋହିତଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦମଦାର ରହିଥିଲା । ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ୫ଟି ଶତକ କରି ରୋହିତ ବିଶ୍ବ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ । ତେବେ ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ସେ ମାତ୍ର ୧ରନ କରି ଆଉଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସେ ଆଉଟ ହେବା ଦଳ ପାଇଁ ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଆସନ୍ତାକାଲି ବିଶ୍ବକପ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଆୟୋଜକ ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ମୁକାବିଲା ହେବ । ତେବେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଏବଂ ପୂରା ଟିମକୁ ଛାଡି ରୋହିତ ଆଗୁଆ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ।

କିନ୍ତୁ ଭାରତ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ନେଇ ଟିକଟ ମିଳିବା ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ରୋହିତ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଆସନ୍ତା କାଲି ଟିମର କିଛି ସଦସ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀ, ମୁମ୍ବାଇ ଓ ଦେଶର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ଫେରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସେମିଫାଇନାଲରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ପରାସ୍ତ ହେବା ନେଇ ରୋହିତ ଟୁଇଟ ଜରିଆରେ ଭାବୁକ ସନ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ମାତ୍ର ଅଧଘଣ୍ଟାର ଖରାପ ଖେଳ ଭାରତକୁ ବିଶ୍ବକପରୁ ଦୂରେଇଦେଲା ।

   Related Posts