Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୦ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୩୧୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫,୧୪୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ; ୬ ମୃତ , ୧୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||

ଅଭ୍ୟାସ ବେଳେ ରୋହିତ ଲଗାଇଲେ ବିଶାଳ ଛକା: ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ପାର କରି ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ରେ ପଡ଼ିଲା ବଲ୍, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

9/09/2020 at 7:49 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୦୯:  ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ରେ ୟୁଏଇରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଆଇପିଏଲ୍‌ ମହା ମୁକାବିଲା । ଉଦଘାଟନୀ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ(ଏମଆଇ) ଓ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍‌(ସିଏସ୍‌କେ) । ସବୁ ଟିମ୍‌ର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ୟୁଏଇ ପହଞ୍ଚିସାରିଥିବା ବେଳେ ଅଭ୍ୟାସ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଅଧିକ ସମୟ ଏବେ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାରେ ବିତାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଆକ୍ସନ ମୁଡ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି ରୋହିତ । ଏମିତି ଲାଗୁଛି ଯେମିତି ପଞ୍ଚମ ଥର ପାଇଁ ଆଇପିଏଲ୍‌ ଟାଇଟଲ୍‌ ଜିଣିବ ଏମଆଇ ।

ଅଭ୍ୟାସ୍ ବେଳେ ଛକା ମାରି ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ ପାର କଲେ ରୋହିତ । ବଲ୍‌ ସିଧା ଯାଇ ଏକ ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ ଉପରେ ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସେୟାର କରିଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ରୋହିତ ଏକ ବିଶାଳ  ଛକା ମାରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ନେଟ୍‌ରେ ପ୍ରାକ୍ଟିସ୍‌ କରୁଥିବା ସମୟରେ ରୋହିତ ଜଣେ ସ୍ପିନର୍‌ଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । ସ୍ପିନର ବୋଲିଂ କରିଥିବା ବଲ୍‌କୁ ସିଧା ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ପାର୍ କରି ରାସ୍ତା ଉପରେ ପକାଇଥିଲେ ରୋହିତ । ତେବେ ବଲ୍‌ଟି ୯୫ ମିଟର ଦୂରରେ ପଡ଼ିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ନିକଟରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ଖେଳ ସମ୍ମାନ ‘ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ ଖେଳ ରତ୍ନ’ ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା । ଚତୁର୍ଥ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଭାବେ ଏହି ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରିଥିଲେ ରୋହିତ । ତାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର, ଏମଏସ୍ ଧୋନି ଓ ବିରାଟ କୋହଲି ‘ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ ଖେଳ ରତ୍ନ’ ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇଥିଲେ ।

   Related Posts