Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ଅମ୍ପାୟାର ଆଉଟ୍ ଦେବା ପରେ ରାଗିଗଲେ ରୋହିତ, ଡିଆରଏସ ନେଇ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ୍ କଲେ…

24/04/2021 at 7:58 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪।୦୪: ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୧ରେ ଶୁକ୍ରବାର ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଛି । ଏହି ମୁକାବିଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ସେ ୫୨ ବଲରୁ ୬୩ ରନ୍ କରିଥିଲେ ।କିନ୍ତୁ ଏହି ଇନିଂସ ସମୟରେ ସେ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତାଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ସେ ରାଗିଯାଇ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କୁ କିଛି କହିଥିଲେ ଓ ଡିଆରଏସ ନେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ଆଚରଣକୁ ନେଇ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଟ୍ୱିଟରରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ଘଟଣା ମୁମ୍ବାଇ ଇନିଂସର ପ୍ରଥମ ଓଭରର ପଞ୍ଚମ ବଲରେ ଘଟିଥିଲା । ପଞ୍ଜାବ ବୋଲର ମୋଇଜେସ୍ ହେନେରିକ୍ସଙ୍କ ବଲକୁ ରୋହିତ ଲେଗ୍ ସାଇଡକୁ ଫ୍ଲିକ୍ କରିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ରୋହିତ ଏହି ସଟ୍ ଖେଳିପାରି ନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ବଲ୍ ବ୍ୟାଟରେ ବାଜିଥିବା ଶବ୍ଦ ହୋଇଥିଲା ।

ପଞ୍ଜାବ ଓ୍ୱିକେଟ୍ କିପର୍ କେଏଲ ରାହୁଲ ଆଉଟ୍ ଅପିଲ କରିଥିଲେ । ଅମ୍ପାୟାର ସମସୁଦ୍ଦୀନ ରୋହିତଙ୍କୁ ଆଉଟ୍ ଦେଇଥିଲେ । ରୋହିତ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହ ରାଗିକରି ଅନାଇଥିଲେ । ଏହାସହ ସେ ଡିଆରଏସ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ । ରିପ୍ଲେରେ ରୋହିତ ଠିକ୍ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଥାର୍ଡ ଅମ୍ପାୟାର ଫିଲ୍ଡ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କୁ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏହି ମୁକାବିଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ୨୦ ଓଭରରେ ୬ ଓ୍ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୧୩୧ ରନ୍ କରିଥିଲା । ଜବାବରେ ପଞ୍ଜାବ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ଓ୍ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିନେଇଥିଲା ।  

   Related Posts