Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ପଡୋଶୀ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସିବିଆଇକୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ରିୟା, କହିଲେ ‘ସେ ଟିଭିରେ ମିଛ କହିଛନ୍ତି’

12/10/2020 at 10:32 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୨|୧୦:   ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାର ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିଛି । ଜେଲରେ ଏକ ମାସ କାଟିବା ପରେ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ତାଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ସିବିଆଇକୁ ଚିଠି ଲେଖି ତାଙ୍କର ଜଣେ ପଡୋଶୀ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ  ନେବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ରିୟା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ପଡୋଶୀ ମହିଳା ଡିମ୍ପଲ ତାଓ୍ୱାନି ଟିଭିରେ ମିଛ କହିଛନ୍ତି । ଭୁଲ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ପଡୋଶୀ ଜଣଙ୍କ କହିଥିଲେ ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ରିୟାଙ୍କୁ ଜୁନ ୧୩ ତାରିଖରେ ଘରେ ଛାଡିଥିଲେ । ଏହାପରେ ୧୪ ତାରିଖରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା । ଏହା ଆଉ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖିଥିବା ଡିମ୍ପଲ ଦାବି କରିଥିଲେ । ଏହି କଥାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ରିୟା । ସେକ୍ସନ ୨୦୩ ଓ ୨୦୧୧ରେ ଡିମ୍ପଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ହେଉ ବୋଲି ରିୟା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ରିୟା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଡିମ୍ପଲଙ୍କ କଥାକୁ ନେଇ ରିପବ୍ଲିକ ଟିଭିରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସାଙ୍ଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଯାଇଥିଲା । ଏନେଇ ରିୟା ସିବିଆଇକୁ ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି । ରିୟାଙ୍କ ଓକିଲ ସତିଶ ମାନସିନ୍ଦେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯେଉଁମାନେ ଭୁଲ ଓ ମିଛ କହିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି । ସତିଶଙ୍କ ବୟାନର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ରିୟା ଏହି ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି ।

   Related Posts