Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୁନ୍ନୁର ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ବିଧାନସଭାରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ : ଗୃହରେ ୧ ମିନିଟ୍ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା
  • ||

ଗୋଟିଏ ଫଟୋରେ କପୁର ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ : ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ରିଦ୍ଧିମା

18/05/2020 at 8:02 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୫: ଦିବଂଗତ ଅଭିନେତା ଋଷି କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ରିଦ୍ଧିମା କପୁର ସାହାନି ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଷ୍ଟୋରିରେ ଏକ ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୋରସୋରରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ଏହି ଫଟୋରେ ପୂରା କପୁର ପରିବାର ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋଟି ବ୍ଲାକ୍ ଏଣ୍ଡ ହ୍ବାଇଟ୍। ଏହି ଫଟୋରେ ରାଜ କପୁର,ଶମ୍ମି କପୁର,ଶଶି କପୁର,ନୀତୁ କପୁର,ଋଷି କପୁର ଏବଂ ରଣଧୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ପିଲା ଏବଂ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ରିଦ୍ଧିମା ଏହାକୁ ଏକ କ୍ଲାସିକ୍ ଫଟୋ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ରିଦ୍ଧିମା କପୁର ସାହନି ବିବାହ ପରଠୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ଫଟୋରେ ହାର୍ଟ ଇମୋଜି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ସାମନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଲୋକେ ଏହାକୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଥର କପୁର ପରିବାରର ଏପରି ଫଟୋ ସାମନାକୁ ଆସିଛି।

ଋଷି କପୁର ଗତ ଦେଢ଼ ବର୍ଷରୁ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡ଼ିତ ଥିଲେ ଏବଂ ନ୍ୟୁୟର୍କରୁ ଚିକିତ୍ସା କରି ନିକଟରେ ଫେରିଥିଲେ। । ଦିଗ୍ଗଜ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଅପ୍ରେଲ୍ ୩୦ତାରିଖରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ପରଲୋକ ହୋଇଥିଲା। ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ରିଦ୍ଧିମା ନିଜ ବାପାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଦର୍ଶନ କରିପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ସାମିଲ ହୋଇନଥିଲେ। ଅନୁମତି ମିଳିବା ପରେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ମୁମ୍ବାଇ କାରରେ ଯାଇଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ରିଦ୍ଧିମା ନିଜ ବାପାଙ୍କ ସହ ଏକ ସେଲଫି ସେୟାର କରି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି,‘ ପାପା ଆଇ ଲଭ ୟୁ,ସେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇବେ। ତାଙ୍କର ସବୁଠୁ ମଜବୁତ ଯୋଦ୍ଧା। ତାଙ୍କ ଆତ୍ମାକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳୁ,ସେ ସବୁ ଦିନ ତାଙ୍କ ଫେସଟାଇମ୍ କଲକୁ ମନେ ପକାଇବେ।’

   Related Posts