Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କୁ ନେଇ ଏହିଭଳି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଲେ ମୋଦି : ରାଗିଗଲେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ

29/03/2019 at 6:12 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୯/୩ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ଏପ୍ରିଲ ୧ ତାରିଖରେ ହେବାକୁ ଅଛି | ସବୁ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଭୋଟରଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି | ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ୫୧ ଦିନରେ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ରାଲି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ରାଲିରେ ମୋଦି ପାକିସ୍ତାନ ଉପରେ କରାଯାଇଥିବା ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକକୁ ନେଇ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି | ବିଜେପି ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ପେଜରେ ମୋଦିଙ୍କ ଏକ କୋଟେସନ ଟ୍ୱିଟ କରିଛି | ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ଲୋକେ ସେନାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ବଦଳରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ବର୍ଦ୍ଧମାନଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତନକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିଚା ଚଢା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିଲେ |


ବିଜେପି ଆଜି ନିଜର ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ୱିଟର ପେଜରେ ମୋଦିଙ୍କ ଏକ କୋଟେସନ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା | ଏହାସହ ModiSpeaksToBharat # ଟ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ | ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖାଯାଇଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଦେଶର ସବୁ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଭାରତୀୟ ସେନାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ଉଚିତ | ଭାରତୀୟ ସେନାକୁ ନେଇ ଗର୍ବ କରିବା ଉଚିତ ଯେ, ସେମାନେ F16 ବିମାନକୁ ଧ୍ବଂସ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେମିତି ନକରି ସମସ୍ତେ ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତନକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରୁଥିଲେ |

   Related Posts