Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଜିବ ଓ ରଶିଦଙ୍କ ଘାତକ ବୋଲିଂ, ସ୍କଟଲାଣ୍ଡକୁ ୧୩୦ ରନରେ ହରାଇଲା ଆଫଗାନିସ୍ତାନ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL)ରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଆଉ ୨ଟି ନୂଆ ଟିମ । ୨ ଟିମ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩୬୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

୧୫ ବର୍ଷର ସାନ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ୧ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଦରମା ଦେଇ ରଖିଛନ୍ତି ମହିଳା : ଏଭଳି କରାଉଛନ୍ତି କାମ…

14/10/2021 at 1:42 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪।୧୦: ପ୍ରେମ ତ ସମସ୍ତେ କରନ୍ତି । କାହା ପାଇଁ ଖାସ୍ ଥାଏ ତା ଆଉ କାହା ପାଇଁ ଟାଇମ୍‌ ପାସ୍‌ । ହେଲେ ବିଦେଶରେ ପ୍ରେମ ଭଳି ସମ୍ପର୍କକୁ ଆଜିକାଲି ଟଙ୍କା ଦେଇ କିଣାଯାଉଛି । ଏଭଳି ଜଣେ ୪୪ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳା ଦରମା ଦେଇ ପ୍ରେମିକ ରଖିଛନ୍ତି । ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ବି ବୟସରେ ତାଙ୍କଠାରୁ ୧୫ ବର୍ଷ ସାନ। ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ଦରମା ଦେଉଛନ୍ତି ଓ ଏହା ବଦଳରେ ଯାହା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ପ୍ରେମିକ ଦ୍ୱାରା କରାଉଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଜୁଲି ନାମକ ମହିଳା ଟିକ୍ ଟକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ବିଷୟରେ ଅନେକ କିଛି କହିଛନ୍ତି। ଜୁଲିଙ୍କ ବୟସ ବର୍ତ୍ତମାନ ୪୪ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ବୟସ ମାତ୍ର ୨୯ ବର୍ଷ । ଜୁଲିଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ପଛରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି, ଯେପରିକି ସେ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କିଛି ବି କରାଇପାରିବେ । ଜୁଲି ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଦ୍ୱାରା ରୋଷେଇ କରିବା ଠାରୁ ନେଇ ପୁଲ୍ ସଫା କରିବା ଓ ଘରର ସମସ୍ତ କାମ କରାଉଛନ୍ତି । ମହିଳା ନିଜର ଟିକ୍ ଟକ୍ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକକୁ ସବୁକିଛି ଦେଉଛନ୍ତି, ଯାହା ତାଙ୍କର ଦରକାର ହେଉଛି। ଏପରି କି ସେ ଗୋଟିଏ ମାସରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି । ଘର କାମ ସହିତ ଅନ୍ୟ କାମକୁ ବି ମହିଳା ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଦ୍ୱାରା କରାଇଥାନ୍ତି।

ତେବେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୟସର ବ୍ୟବଧାନ ଥିବାରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅନେକ ଲୋକ ପରିହାସ କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାର ଖାତିର କରନ୍ତି ନାହିଁ । ବୟସକୁ ଦେଖି ଅନେକ ଲୋକ ମହିଳାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ଖୁବଶୀଘ୍ର ଜୁଲିଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲି ଯିବେ । ଏଥିରେ ଜୁଲି ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ, ‘ଏଥିରେ ମୋତେ ଡରିବାର ନାହିଁ । ଜୁଲି ଜଣେ ଅଧିକ ଧନୀ ମହିଳା । ତାଙ୍କ ପାଖରେ ନିଜର ଘର, କାର ଓ ଭଲ ବ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟାଲାନ୍ସ ଖୁବ୍ ଅଧିକ ରହିଛି ।

   Related Posts