Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୭, ସକାଳେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିପାରନ୍ତି ଭି.କେ. ଶଶିକଳା
  • ||
  • ନେତାଜୀ ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଖୋଲିଵାକୁ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କଟକ:କାଲିଠାରୁ ଖୋଲିଵ ନେତାଜୀ ସଂଗ୍ରହାଳୟ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||

ନୂଆ ଘର ଖୋଜୁଛନ୍ତି ରିୟା: ଜେଲରୁ ଆସିବା ପରେ ଭାଇ ଷୌଭିକ ସହ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଆସିଲେ ନଜର

3/01/2021 at 5:24 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩/୦୧ : ନୂଆ ଘର ଖୋଜୁଛନ୍ତି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ। ନୂଆବର୍ଷରେ ଏକ ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ରିୟା ମୁମ୍ବାଇରେ ନିଜ ପାଇଁ ଘର ଖୋଜୁଛନ୍ତି। ରବିବାର ଦିନ ସେ ବାନ୍ଦ୍ରାରେ ଭାଇ ଷୌଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଷୌଭିକ ମଧ୍ୟ ଭଉଣୀ ସହ ମିଶି ଘର ଖୋଜୁଛନ୍ତି। କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଉଭୟ ଭାଇଭଉଣୀ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିଲେ।

ଜାମିନ ମିଳିବା ପରେ ରିୟା ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ପବ୍ଲିକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ଏନସିବି ରିୟା ଓ ଷୌଭିକଙ୍କୁ ଜେରା କରିଥିଲା। ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଏନସିବି ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

୨୦୨୦ ରେ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କୁ ନାନା ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଛି। ରିୟାଙ୍କୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୮ ତାରିଖରେ ଏନସିବି ହାଜତକୁ ନେଇଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ପାଖାପାଖି ମାସେ ଜେଲରେ ଥିଲେ। ଅକ୍ଟୋବର ୮ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିଥିଲା। ଷୌଭିକଙ୍କୁ ରିୟାଙ୍କ ଆଗରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଡିସେମ୍ବର ୨ ତାରିଖରେ ଜାମିନ ମିଳିଥିଲା।

ତେବେ ରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ପ୍ରମାଣ ମିଳିନାହିଁ। ରିୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ନୂଆ ଭାବେ ସବୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ରିୟା ଫିଲ୍ମ ଜଗତକୁ ଫେରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି। ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ୠମି ଜାଫରି ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରିୟା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପୁଣି ଫିଲ୍ମକୁ ଫେରିବେ।

ରିୟାଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ବାକି ଅଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୨୦ରେ ରିଲିଜ ହେବାର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ସିନେମାହଲ ବନ୍ଦ ରହିଥିବାରୁ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇପାରିନଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ହେଲା ‘ଚେହରା’

ଫିଲ୍ମରେ ରିୟାଙ୍କ ସହ ବିଗ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଓ ଇମ୍ରାନ ହାସମୀ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। ତେବେ ଜାଣିଶୁଣି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି। ରିୟାଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ଜନତା ବିରୋଧ କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଫିଲ୍ମମେକର ଆଶଙ୍କା କରୁଛନ୍ତି। ଜନତା ବିରୋଧ କଲେ ଫିଲ୍ମମେକରଙ୍କ ଅନେକ କ୍ଷତି ହେବ। ସେଥିପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି।

   Related Posts