Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୫ ର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେଲେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ଲୋକ କହିଲେ-ଏବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବ

30/09/2021 at 8:24 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୦୯: ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୫ ର ଆରମ୍ଭକୁ ପ୍ରଶଂସକ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଏଥର ଅନେକ ଜଣାଶୁଣା ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ଏହି ସୋ’ର ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେଥିମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ଏହା କଳ୍ପନା କରାଯାଉଥିଲା ଯେ ରିୟା ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ଦେଖାଯାଇପାରନ୍ତି। ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି। ରିୟାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ, କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଥିପାଇଁ ମୋଟା ଚାର୍ଜ ନେଉଛନ୍ତି।

PunjabKesari

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସୋ’ର ଅଂଶ ହେବା ପାଇଁ ରିୟା ପ୍ରତିଦିନ ୫ ରୁ ୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଫି’ ନେଉଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ରିୟା ଏହି ସିଜିନରେ ସବୁଠାରୁ ବିବାଦୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ଏହିପରି, ଯଦି ରିୟା ଏକ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ସେ ୧ କୋଟି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ। ଏହି ଖବର ଶୁଣି କିଛି ଲୋକ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଥିବାବେଳେ କେତେକ ମଧ୍ୟ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି। ତେବେ ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରିୟା ସୋ’କୁ ଯିବା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟକୁ କିଛି ପରିମାଣରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବ।

PunjabKesari

ରିୟାଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ସୋ’ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଅଫର୍ ଦିଆଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହି ସୋ’ର ଅଂଶ ହେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ଏପରି ଯଦି ରିୟା ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୫ ର ଏକ ଅଂଶ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସୋ’ ଏଥିରୁ ବହୁତ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି।

   Related Posts