Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ରିୟାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ଝୁଲୁଛି ଖଣ୍ଡା: କୋର୍ଟ ବନ୍ଦ, ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ୍ ମିଳିବା ମୁସ୍‌କିଲ୍

29/07/2020 at 2:52 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୦୭ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହେବାପରେ ବିହାର ପୋଲିସର ଏକ ଟିମ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ପାଟଣା ସିଟି ଏସପି ବିନୟ ତିୱାରୀ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି | ତଦନ୍ତ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ଥରରେ ରହିଛି | ଏଫଆଇଆରରେ ଯେଉଁସବୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ସେସବୁ ଆଧାରରେ ଟିମ ଯାଞ୍ଚ କରିବ | ତେବେ ରିୟା ଚକତରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ କେବେ ପଚରାଉଚୁରା କରିବ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନି | ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ବିହାର ପୋଲିସ ଟିମ ତଦନ୍ତରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛି | ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଜାମିନ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି |

ପାଟଣା ହାଇକୋର୍ଟର ବରିଷ୍ଠ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାଟଣା ହାଇକୋର୍ଟର ୧୨୦ କର୍ମଚାର କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ଅଗଷ୍ଟ ୬ ତାରିଖ ଯାଏଁ କୋର୍ଟ ଛୁଟି ଅଛି | ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ୪ ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ | ସେଥିପାଇଁ ପାଟଣା ହାଇକୋର୍ଟରେ ରିୟା ଅଗଷ୍ଟ ୬ ତାରିଖରେ ଏବଂ ସେସନ କୋର୍ଟରେ ୪ ତାରିଖରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ରିୟାଙ୍କ ପାଖରେ ଦୁଇଟି ଉପାୟ ଅଛି | କିଏ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କରିବେ ନଚେତ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଯାଇପାରିବେ |

ବରିଷ୍ଠ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରିୟା ଯଦି ପାଟଣା ହାଇକୋର୍ଟରୁ ଜାମିନ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ପ୍ରଥମେ ସେସନ କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ହେବ | ଏନ୍ଟିସିପେଟ୍ରି ବେଲ ପାଇଁ ସେସନ କୋର୍ଟ ଖୋଲିଲେ ହିଁ ଆବେଦନ ହୋଇପାରିବ | ତେବେ ରିଲିଫ ପାଇଁ ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଫାଇଲ କରିପାରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts