Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଲଗାତାର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି : ପିଠାନୀ, ନୀରଜ,କେଶବ ମଧ୍ୟ ଡିଆରଡିଓ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ହାଜର

29/08/2020 at 2:16 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୮: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତର ଆଜି ନବମ ଦିନ। ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାରେ ଡିଆରଡିଓ ଅଫିସ୍ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ସିବିଆଇ ଏଠାରେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ରିୟାଙ୍କୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଠାନୀ, ନୀରଜ ସିଂହ ଏବଂ କେଶବ ବଚନେରଙ୍କ ସାମନାରେ ବସାଇ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇପାରେ। ଏହି ୩ଜଣ ଡିଆରଡିଓ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ୍ ପହଞ୍ଚି ସାରିଛନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ୩ଜଣ ଅଫିସର ମଧ୍ୟ ସିବିଆଇ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ସେପଟେ ,ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ ମଧ୍ୟ ଆଜି ରିୟାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ସମନ ପଠାଇ ପାରେ। ଏନସିବି ମୁମ୍ବାଇ​‌ରେ ୨ଜଣ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଲାଣକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର ସିବିଆଇ ରିୟାଙ୍କୁ ୧୦ଘଣ୍ଟା ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ରିୟା ସକାଳ ୧୧ଟାରେ ଡିଆରଡିଓ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ୍ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ରାତି ୯ଟାରେ ସେଠାରୁ ବାହାରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସାନ୍ତାକୃଜ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେ ନିଜ ସୋସାଇଟିରେ କେତେକ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପରେ ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ତାଙ୍କୁ ଘର ଯାଏଁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଯାଇଥିଲା।

   Related Posts