Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ଦୁଇ ସାହି ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ୫ ଦିନ ପରେ ମିଳିଳା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶରୀରଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ପଡିଛି ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଠାକୁରପଡ଼ାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ବଢିବ ବର୍ଷା, ୨୦ରୁ ବଦଳିବ ପାଗ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ରିୟାଙ୍କ ଜାମିନ୍ ଆବେଦନ ଉପରେ ଆସନ୍ତାକାଲି ହେବ ଶୁଣାଣି: ରିୟାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ, ‘ଦୋଷ ସ୍ୱୀକାର କରିବାକୁ ଏନ୍‌ସିବି ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା’

10/09/2020 at 3:46 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦/୦୯ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ସହ ଜଡିତ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତୀଙ୍କୁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିବା ପରେ ସେ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି | ସେ ସେସନ କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ପାଇଁ ଆବେଶନ କରିଥିଲେ | ରିୟାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଉପରେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଶୁଣାଣି ହେବ | ଲଗାତାର ୩ ଦିନ ଜେରା କରିବା ପରେ ରିୟାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଥିଲା | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଏନସିବି ରିୟାଙ୍କ ଭାଇ ଷୌଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା |

ଗୁରୁବାର ଦିନ ଶୁଣାଣି ସମୟରେ ଏନସିବି ଓକିଲ ଦଲିଲ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ରିୟାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାମିନ ଦେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ କାରଣ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି | ରିୟାଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ଏନସିବି ଆଗକୁ ତଦନ୍ତ କରୁଛି | ରିୟା ଏକ ବଡ ଡ୍ରଗ୍ସ ରାକେଟର ଅଂଶ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

ନିଜ ଜାମିନ ଆବେଦନରେ ରିୟା ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଯେ ଏନସିବି ଦୋଷ ସ୍ୱୀକାର କରିବାକୁ ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା | ସେସନ କୋର୍ଟରେ ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କୌଣସି ଅପରାଧ କରିନାହାନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାରେ ଫସାଇ ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ଆବେଦନରେ ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ବିନା କାରଣରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି | ଏପରିକି ତାଙ୍କୁ ଜେରା କରିବା ସମୟରେ ସେଠାରେ କୌଣସି ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts