Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ବେପରୁଆ ଗାଡି ଚାଳନା ପାଇଁ ଟ୍ରକ୍ ଧକ୍କାରେ ଚାଲିଗଲା ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ, ରେଭେନ୍ସା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

6/09/2019 at 11:10 AM

କଟକ ୬।୯: ନୂଆ ଟ୍ରାଫିକ୍ ନିୟମକୁ ସବୁଆଡେ ହଲଚଲ । ଚାରିଆରେ ବ୍ଲକିଂ, ଚେକିଂ । କିଏ କେତେବେଳେ ଫାଇନର ଶିକାର ହେବ ସେଥିପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ଟେନସନ ବଢିଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ଦିନ ଦ୍ବିପହରରେ କଟକ ଭଳି ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ସହରରେ ଭାରି ଯାନ ଅବାଧରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛି । ଆଉ କ୍ଷିପ୍ର ଗତିରେ ଆସି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇ ଖସି ପଳାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେଉଛି । ଏଥିରେ ଜଣେ ନିରୀହ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା ।

ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରତିବାଦ କରି ରେଭେନ୍ସା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ରାସ୍ତାରୋକ କରିଛନ୍ତି । ଫଳରେ ଯାହବାହନ ଚଳାଚଳ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ଦିନ ସାଢେ ଗୋଟାଏରେ କଟକ ରେଭେନ୍ସା କଲେଜ ଛକରେ ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ସ୍କୁଟି ନେଇ ରାସ୍ତାର ବାମ ପଟେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ପଛପଟୁ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଏକ ଟ୍ରକ୍ ତାଙ୍କୁ ଧକା ଦେଇଥିଲା । ଆଉ ସେ ପଡ଼ିଯିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଚାପି ପଳାଇଥିଲା । ପାଖ ଦୋକାନରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଛି ଦୁର୍ଘଟଣା ସମୟର ଚିତ୍ର ।

ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ରାସ୍ତାର ବାମ ପଟେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ କେମିତି ପଛପଟୁ କ୍ଷିପ୍ର ଗତିରେ ଛତ୍ରବଜାରରୁ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରକଟି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ି ପଳାଇଥିଲା । ଏତେ ଗହଳି ଭିତରେ କେମିତି ବେପରୁଆ ଭାବେ ଟ୍ରକ୍ ଚଳାଉଥିଲେ ଡ୍ରାଇଭର ? ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ମାତ୍ର ୨୦-୩୦ମିଟର ଦୂରରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଚେକ୍ ପୋଷ୍ଟ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇ ଟ୍ରକଟି ଆରାମରେ ଖସିଯିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେଲା କେମିତି ?  ଦିନ ବେଳା ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ସହର ଭିତରେ କିଭଳି ଟ୍ରକ୍ ଚଳାଇବାକୁ କେମିତି ଅନୁମତି ମିଳିଲା ?

ସେପଟେ ଆଉ ସ୍କୁଟିଟି ଯେଉଁ ଗାଡ଼ି ତଳେ ପଶିଯାଇଥିଲା ସେଇ ଗାଡ଼ିର ଚାଳକ କେମିତି ସ୍କୁଟିଟିକୁ ଆଡ଼େଇ ଦେଇ ସେଠାରୁ ଚାଲିଯିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି । ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ଯଦି ତାଙ୍କ ପରିବାରର କେହି ହୋଇଥାନ୍ତେ ତାହେଲେ କ’ଣ ସେ ଏମିତି କରିଥାନ୍ତେ କି ? ଅନ୍ୟପଟେ ରାସ୍ତାରେ ଶହ ଶହ ଗାଡ଼ି ମୋଟର ଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ କେହି ଟିକେ ଅଟକି ଛାତ୍ରୀଜଣଙ୍କର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ବି କରିନଥିଲେ । ଇଏ କି ପ୍ରକାର ମାନବିକତା ।

   Related Posts